Lista ocen Chevrolet Aveo T200 Hatchback 1.2 i 72KM 53kW 2002-2006 (155)

3,4
~kierowcA
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Auto dla mało wymagających, niby wszystko jest w porządku, ale nie jest to pierwsza liga motoryzacji i da się to odczuć już po chwili jazdy tym autem.
~pirania
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
jak na małą jednostkę jest dość dynamiczny do spokojnej jazdy idealny dość niezawodny silńik tylko sterowanie spalaniem jest zbyt czułe i mogą wystąpić nierówne obroty silnika ale na to nie ma co zwracac uwagi wszystko jest ok według mnie czujik map-powietrza jest zbyt czuły (Silnik)
~pilotz
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Samochód praktycznie bezawaryjny (za wyjątkiem egr, ale da sięz tym jeździć) od nowości tylko sprawy eksploatacyjne - części tanie.
2,3
~wojton@vp.pl
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Najtańsze ale i zdecydowanie najgorsze auto w tym segmencie i to pod każdym względem.To dziwne że przy takiej konkurencji wypuszcza się na rynek taki szajs.To śmieszne ale znajduje on nabywców - głupich albo nieświadomych. Ja jestem jednym i drugim.Sam wpakowałem się w ten kanał. Nie wiem kiedy z niego wyjdę ani ile na tym stracę.
~Leszek Resner
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Gdyby nie mała przestrzeń bagażnika, ocenił bym na doskonale w tym segmencie.
3,3
~karol
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Brak zamienników części to największa bolączka tego samochodu,
3,5
~Jakub
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Gdyby nie ta lampka, to było by całkiem przyjemnie...
3,6
~ruzia
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
mam biedną wersję i spore muskuły w rękach,w tych czasach auto bez wspomagania to porażka . obawiam sie cen części i niezbyrt życzliwego i drogiego serwisu ( zdzierstwa )
4,1
~Janusz
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Autko jest niezłe. Silnik jak na tak małą pojemność radzi sobie dobrze. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Chevrolet Aveo T200 Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
7,7
8,8
3,7
~SMagas(Instuktor KRAK)
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
samochód jest ładny i nawet by był ciekawa propozycjia gdyby nie jego cena bo nie jest odpowiednia za ta jakosc
Chevrolet Aveo T200 Hatchback