Lista ocen Chevrolet Aveo T200 Hatchback 1.2 i 72KM 53kW 2002-2006 (155)

~Maro
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
W tej klasie i z tym wyposażeniem standartowym auto godne polecenia.Jakość materiałów deski rozdzielczej bardzo dobra,wygląd też. Gwarancja na auto 3 lata, na blache troche mało-6 lat.Posiadam szary metalik,w tym kolorze auto prezentuje się bardzo dobrze.
~Prz.
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Za tą cenę, bardzo atrakcyjne wizualnie auto (wersja 3D), spore wyposażenie, co prawda ma pewne braki, ale jeszcze raz -za tą cenę polecam
~pchacik@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Dobry samochód za niewielką (w porównaniu z konkurentami) cenę. W końcu to "koreańczyk" z amerykańskim paszportem :-) Owszem, jest mało prestiżowy, ale jeśli masz gdzieś opinie sąsiadów a chcesz się sprawnie i tanio poruszać samochodem to Chevrolet Aveo (aka Daewoo Kalos) to dobry wybór.
~FRED
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
długo się zastanawiałem zanim kupiłem, teraz już wiem, że następne też będzie AVEO pomimo tego, że mówiono mi - jak kiedyś jeździłeś fordem to tego nie strawisz. BŁĄD.
1,9
~leons
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Szerokie słupki szyby przedniej. Zerowa widoczność do tyłu przez lusterko wewnętrzna. (Widoczność)
~Nelson
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Czytając niektóre opnie użytkownikow mam wrażenie, że jestem szczęściarzem. Nic się nie psuje, nic nie koroduje, auto sprawuje się dobrze. Tego oczekiwałem od nowego auta.
~Akinom
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Ogólnie za takie pieniądze fajny samochód. Miałem wcześniej Matiza i byłem z niego bardzo zadowolony.Także jestem wierny marce, bo poprzednik mnie nigdy nie zawiódł,a miałem go 7 lat.Aveo przy normalnej jeździe spala gazu po mieście od 7,8 do 8,5 l/100 km,na trasie 6,9 do 7,5 l/100 km.Benzyny niestety nie sprawdzałem.
~pawelbak@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
to nie jest ekstraklasa, to auto na co dzień, jak ktoś mówi że mułowate, niech spróbuje go gnać bez schodzenia poniżej 2500 obr, spalanie identyczne jak przy ekojeżdzie a przy tych obrotach to zupełnie inny samochód, bardzo sprytny somochodzik do miasta i na trasy do 100 km chociaż w wakacje zrobiłem nim 4500 w górach- rewelacja
~Sylwo
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Wymaga poprawy źle wchodzi jedynka (trzeba się nauczyć), wsteczny zawsze z lekkim zgrzytem (Skrzynia biegów)

Chevrolet Aveo T200 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Andrzej
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
mam go od nowości i nie zawodzi nigdy, brak awarii, minimalne usterki do usunięcia we własnym zakresie, prosty jak budowa cepa i niezawodny, polecam z małym przebiegiem jako autko dla żony (u mnie teraz tak jeździ)
Chevrolet Aveo T200 Hatchback