Lista ocen Chevrolet Aveo T200 Hatchback 1.2 i 72KM 53kW 2002-2006 (155)

3,7
~glt882000@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
nie ma rewelacji a pieniadze wcale nie male, w maju 2004 dalem za niego 33 000 zl wersja podstawowa, wtedy nie bylo nic ciekawszego z nowych, glownym argumentem do kupienia jego to najobszerniejsze wnetrze w tej klasie (mysle ze jest to kosztem bezpieczenstwa biernego) oraz ladna sylwetka zewnetrzna
~Abe
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Oceniam to auto na ocenę 4. Jestem zadowolonym użytkownikiem i mam nadzieję, że pokonam nim wiele kilometrów.
~Stefan
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
1. Za tą cenę auta - najlepszy wybór na rynku w tym segmencie aut. Uwielbiana Skoda zostaje daleko w tyle z ceną/wykończeniem/wyposażeniem i przestrzenią dla kierowcy, pasażerów czy bagażu.
2,1
~Klient Mibo Olsztyn
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Pośpieszono się chyba ze sprowadzeniem tego auta na rynek polski. Serwisy nie mają pojęcia o jego konstrukcji i jego serwisowaniu (np. serwis Mibo w Olsztynie). Klient przyjeżdża (o ile pojazd jeszcze jedzie) do serwisu, a ci patrzą na samochód jak wół na malowane wrota i nie wiedzą od czego zacząć. Prosta usterka dla nich, to problem nie do rozwiązania.
3,1
~Andrzej
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Powiem tak - zainwestujcie w używane auto za te same pieniądze. Cena nie jest przypadkowa. To nie jest tak, że auto za 30 tysięcy jest 2 razy gorsze od (dobrego!) auta za 60 tysięcy, kiedy oba są nowe. Może być 20x gorsze. Jeżeli już - zainwestujcie w dobry silnik. Wiem, że dobre wyposażenie sprzedaje się niestety lepiej na rynku wtórnym niż auto z mocniejszym motorem. Życie jest ważniejsze, szanuj je.
3,6
~Zygmunt
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Jak na silnik 1,2 jestem bardzo zadowolony. Na 5 jeżdżę z bardzo małymi prędkościami (lenistwo) - silnik nie szarpie. Przyspieszenia dla tej mocy w normie. Małe zużycie paliwa. W mieście (Warszawa) od 6 litrów w lato do 7,5 l w zimie. W trasie około 5,2 litra przy 90 km/h (Silnik)
~Cymes
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Jestem zadowolony, gdybym miał jeszcze raz kupić nowe auto w tej klasie wybrałbym Aveo. Jednak jak kupowałem je w lipcu 2004 r. to miałem wiele obaw (nowa marka na rynku), ale teraz wiem że dobrze wybrałem.
2,8
~pwoju@wp.pl
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Samochód posiadam od mniej wiecej roku a w warsztacie był kikanaście razy łącznie prawie TRZY MIESIĄCE. Szukam osób z podobnymi problemami tej marki samochodu, ponieważ pragnę upublicznić moja sprawę, a razem może uda się coś więcej wskórać. Jednoczesnie przestrzegam wszystkich przed AUTO POL SERWISEM w Warszawie - wyjątkowo niekompetentny punkt ASO.
~Aznan
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Tani w zakupie, trochę mniej w eksploatacji. Dużo pali, jak na swoje osiągi i pojemność. O ile w mieście można jeszcze można zaakceptować 9l, to w trasie 7 - 8 l jest zdecydowanie zbyt dużo. Niby można założyć LPG, ale wtedy z małego bagażnika nie zostanie prawie nic. Chyba, że ktoś wybierze jazdę bez koła zapasowego. Ponadto marne osiągi jeszcze bardziej zmarnieją. Idealny jako pierwsze autko do nauki i dojazdów do pracy w korkach dużych miast.

Chevrolet Aveo T200 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~yellow_car
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Wydaje mi się że auto za te pieniądze (wersja PLUS 38 kPLN) bardzo OK. Dużo miejsca, duże auto, trochę mały silnik.
Chevrolet Aveo T200 Hatchback