Lista ocen Chevrolet Aveo T200 Hatchback 1.2 i 72KM 53kW 2002-2006 (92) - Całokształt

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BENNY
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Podsumowując samochód wart uwagi, przede wszystkim jeśli szukamy auta taniego. Za kwotę 35 tysięcy zł można mieć naprawde dobrze wyposażonego 5-cio drzwiowego hatchbacka (bo wiadomo sedany nieco droższe).
~Marek
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Dla mnie bardzo dobry samochód.Miałem do wyboru Fabie,Albee,Dacie Logan.Wszystkie wysiadają przy Aveo.Mam szary metalik,wygląda naprawde dobrze, w środku przyzwoicie,materiały wykończeniowe dobrej jakości.
~Cymes
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Jestem zadowolony, gdybym miał jeszcze raz kupić nowe auto w tej klasie wybrałbym Aveo. Jednak jak kupowałem je w lipcu 2004 r. to miałem wiele obaw (nowa marka na rynku), ale teraz wiem że dobrze wybrałem.
~FRED
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
długo się zastanawiałem zanim kupiłem, teraz już wiem, że następne też będzie AVEO pomimo tego, że mówiono mi - jak kiedyś jeździłeś fordem to tego nie strawisz. BŁĄD.
~elvis
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
jakbym miał dać za to auto nowe 35 tys. zł. to bym sie pociachał, jako że go kupiłem półroczne i 1wł. spuściłl 10 nie jest źle ale chętnie wymienie choćby na corsę albo yariskę
~ruzia
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
mam biedną wersję i spore muskuły w rękach,w tych czasach auto bez wspomagania to porażka . obawiam sie cen części i niezbyrt życzliwego i drogiego serwisu ( zdzierstwa )
~Nelson
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Czytając niektóre opnie użytkownikow mam wrażenie, że jestem szczęściarzem. Nic się nie psuje, nic nie koroduje, auto sprawuje się dobrze. Tego oczekiwałem od nowego auta.
~MarcinFK
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Reprezentatywny, wygodny,pojemny i z najlepszym dodatkowym wyposazeniem w obecnej ofercie rynkowej. # lata gwarancji i pakiet na 6 lat- kto daje wiecej!!!!
~kierowcA
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Auto dla mało wymagających, niby wszystko jest w porządku, ale nie jest to pierwsza liga motoryzacji i da się to odczuć już po chwili jazdy tym autem.
~Prz.
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Za tą cenę, bardzo atrakcyjne wizualnie auto (wersja 3D), spore wyposażenie, co prawda ma pewne braki, ale jeszcze raz -za tą cenę polecam
Chevrolet Aveo T200 Hatchback