Lista ocen Chevrolet Aveo T200 Hatchback 1.2 i 72KM 53kW 2002-2006 (92) - Całokształt

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jA74
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Biorąc pod uwage kiedy projektowano to auto to ejst to poprostu porażka pod względem zarówno technologicznym (chocby i ekonomia) jak i stylistycznym, auto jest poprostu brzydkie. Także ilosc miejsca z przodu jest za mała. O dynamice nie ma tu po co nawet wspominac po wrzuceniu 3 biegu nie jedzie. Generalnie nie polecam Aveo nikomu. Na rynku są o wiele lepsze samochody w tej klasie.
~svende
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Bardzo dobry samochód do miasta. Ekonomiczny, nawet biorąc pod uwagę dynamiczny styl jazdy. Komfortowa jazda za miastem, ale silnik nie pozwala na łatwe wyprzedzanie, a kręta droga nie jest rajem dla tego samochodu, bo lubi bujać w zakrętach. Chevrolet, podobnie jak Daewoo lubi LPG. Składana kanapa pozwala na przewóz duzych przedmiotów.
~SMagas(instruktor krak)
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
ja go eksploatuje jako samochod nauki jazdy i z moim obserwacji ten samochod jako "L" nie sprwdzila sie za dobrze ale mozna nim prywatnie bez problemowo jed=zdzic ale trzeba sie z nim obchodzi odpowiednio np. sprzeglo zbyt delikatne ktos kto nie umie ruszac plynnie zajedzie je w 15 tys a sa samochody zo maja 115 tys na jednym sprzegle
~Klient Mibo Olsztyn
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Pośpieszono się chyba ze sprowadzeniem tego auta na rynek polski. Serwisy nie mają pojęcia o jego konstrukcji i jego serwisowaniu (np. serwis Mibo w Olsztynie). Klient przyjeżdża (o ile pojazd jeszcze jedzie) do serwisu, a ci patrzą na samochód jak wół na malowane wrota i nie wiedzą od czego zacząć. Prosta usterka dla nich, to problem nie do rozwiązania.
~doktorjacek@onet.eu
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Ogólnie Aveo sprawuje się dobrze.Nie jest to autko wyczynowe,ale czego można oczekiwać po silniku 1,2? Na tę pojemność 72KM to sporo.Wcześniej jeździłem Matizem przez 5 lat i ani razu mnie nie zawiódł. Myślę że Daewoo Kalos-bo tak powinien nazywać się Aweo-również będzie jeździł bezawaryjnie czego sobie i wszystktim posiadaczom tego samochodu życzę.
~pwoju@wp.pl
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Samochód posiadam od mniej wiecej roku a w warsztacie był kikanaście razy łącznie prawie TRZY MIESIĄCE. Szukam osób z podobnymi problemami tej marki samochodu, ponieważ pragnę upublicznić moja sprawę, a razem może uda się coś więcej wskórać. Jednoczesnie przestrzegam wszystkich przed AUTO POL SERWISEM w Warszawie - wyjątkowo niekompetentny punkt ASO.
~Akinom
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Ogólnie za takie pieniądze fajny samochód. Miałem wcześniej Matiza i byłem z niego bardzo zadowolony.Także jestem wierny marce, bo poprzednik mnie nigdy nie zawiódł,a miałem go 7 lat.Aveo przy normalnej jeździe spala gazu po mieście od 7,8 do 8,5 l/100 km,na trasie 6,9 do 7,5 l/100 km.Benzyny niestety nie sprawdzałem.
~wojton@vp.pl
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Najtańsze ale i zdecydowanie najgorsze auto w tym segmencie i to pod każdym względem.To dziwne że przy takiej konkurencji wypuszcza się na rynek taki szajs.To śmieszne ale znajduje on nabywców - głupich albo nieświadomych. Ja jestem jednym i drugim.Sam wpakowałem się w ten kanał. Nie wiem kiedy z niego wyjdę ani ile na tym stracę.
~pawelbak@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
to nie jest ekstraklasa, to auto na co dzień, jak ktoś mówi że mułowate, niech spróbuje go gnać bez schodzenia poniżej 2500 obr, spalanie identyczne jak przy ekojeżdzie a przy tych obrotach to zupełnie inny samochód, bardzo sprytny somochodzik do miasta i na trasy do 100 km chociaż w wakacje zrobiłem nim 4500 w górach- rewelacja
~Paweł Kadziewicz
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Mam to ato od 2004 roku i nic w nim się nie psuje. Nie wiem o co chodzi innym z tym lakierem, u mnie wszystko jest wporządku. Poza strasznie drogimi przeglądami. Ludzie nie dawajcie auta do przeglądu w Gorzowie lub w Szczecinie. Polecam Poznań salon Bońkowski są o połowę tansi niż inni sprawdzałem osobiście
Chevrolet Aveo T200 Hatchback