Lista ocen Chevrolet Aveo T200 Hatchback 1.2 i 72KM 53kW 2002-2006 (92) - Całokształt

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pchacik@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Dobry samochód za niewielką (w porównaniu z konkurentami) cenę. W końcu to "koreańczyk" z amerykańskim paszportem :-) Owszem, jest mało prestiżowy, ale jeśli masz gdzieś opinie sąsiadów a chcesz się sprawnie i tanio poruszać samochodem to Chevrolet Aveo (aka Daewoo Kalos) to dobry wybór.
~glt882000@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
nie ma rewelacji a pieniadze wcale nie male, w maju 2004 dalem za niego 33 000 zl wersja podstawowa, wtedy nie bylo nic ciekawszego z nowych, glownym argumentem do kupienia jego to najobszerniejsze wnetrze w tej klasie (mysle ze jest to kosztem bezpieczenstwa biernego) oraz ladna sylwetka zewnetrzna
~Jaca
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Jeżdzę drugą wersją sedana Aveo to zdecydowanie ładniejsza linia nadwozia od poprzedniej.Zmiany dotyczą także wnętrza auta,materiały tam użyte są dobrej jakości co sprawia,że wyglada nowocześnie.Oczywiście o sportowej jeżdzie nie ma mowy ale do codziennego użytku-ok.
~franc47@o2.pl
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Zawsze jeździłem Fiatami były tanie ale też awaryjne, potem kupiłem bardziej nietrwałego od fiatów ,aveo, było serwisowane i delikatnie eksploatowane. Zdecydowanie odradzam. Auto na 5 lat i sprzedać o ile ktoś to zechce teraz kupić.
~Maro
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
W tej klasie i z tym wyposażeniem standartowym auto godne polecenia.Jakość materiałów deski rozdzielczej bardzo dobra,wygląd też. Gwarancja na auto 3 lata, na blache troche mało-6 lat.Posiadam szary metalik,w tym kolorze auto prezentuje się bardzo dobrze.
~WiHuRa
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Jestem niezmiernie zadowolny z zakupu, wybor moj ksztaltowal sie miedzy Getzem, Fabia, Clio, Thalia, Panda. Wybralem Aveo i nie zaluje! Dla fanow muzyki: sprzet Blaupunkta i 4 glosniki w standardzie graja rewelacyjnie, bardzo fajny sprzecik!
~Andrzej
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
mam go od nowości i nie zawodzi nigdy, brak awarii, minimalne usterki do usunięcia we własnym zakresie, prosty jak budowa cepa i niezawodny, polecam z małym przebiegiem jako autko dla żony (u mnie teraz tak jeździ)
~Kamil
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Autko w domu od 14 lat, do miejskiej jazdy w sam raz, poza częściami eksploatacyjnymi się nie psuje, także jak ktoś potrzebuje taniego auta do przemieszczania się bez ekscytacji z punktu A do B to polecam:)
~Niezadowolony z chevroleta.
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Nie rozumiem, czym kierują sie inni autorzy tych opinii o chevrolecie, którzy chwalą to auto i "nie mają z nim kłopotów". Muszą być dobrze opłacani przez sprzedawców albo są to sami sprzedawcy.
Dziennik kosztów dla Chevrolet Aveo T200 Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
7,7
8,8
~Stefan
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
1. Za tą cenę auta - najlepszy wybór na rynku w tym segmencie aut. Uwielbiana Skoda zostaje daleko w tyle z ceną/wykończeniem/wyposażeniem i przestrzenią dla kierowcy, pasażerów czy bagażu.
Chevrolet Aveo T200 Hatchback