Lista ocen Chevrolet Aveo T250 Hatchback 5d (23) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KrzychuK
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Z przodu jak na takie małe auto jest nie najgorzej. Nie ma obijania się z pasażerem łokciami i z drugiej strony też jest miejsce. Z tyłu jest ciut gorzej ale chyba nie dużo gorzej niż w Golfie, a biorąc pod uwagę że jest to niższy segment, to chyba nie jest źle. \"Przyzwoita\" ilość miejsca na tylnej kanapie jest jednak kosztem bagażnika - z tym jest słabiutko. Jedna większa walizka i pozamiatane. Auto więc raczej nie nadaje się do dłuższych...
~Colin1983
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Mam 189cm wzrostu, z przodu jest przestronnie, fajna wysoka pozycja siedząca (nie za wysoko, nie za nisko) dużo miejsca po bokach. Z tyłu znacznie gorzej - na tylnej kanapie wożę fotelik z 5-cio letnim dzieciaczkiem i bardzo często 2 dorosłych osób - jest im ciasno ale cóż, to jest specyfika naszego kraju - żeby auto segmentu B wykorzystywać jako rodzinne.
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Przy wzroście 190 cm nie mam problemów z zajęciem prawidłowej i wygodnej pozycji za kierownicą. Nie obce są mu podróże w 5 osób ale tutaj już jest mniej wygodnie, ponieważ dach opada trochę za nisko przy samych drzwiach - gdy z tyłu siedzą 2 osoby nie ma żądnego problemu, ale przy trójce pasażerów zaczyna to już dokuczać.
~conductor
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Przestronny przód, dobrze zaprojektowane fotele, w rzadko którym modelu podobnej klasy tyle miejsca z przodu. Miejsce z tyłu znośne na krótkie odcinki podróży, auto raczej dla max dwóch dorosłych, nawet dobrze zbudowanych. Samochód wysoki z podwyzszonym dachem, bardzo wygodny dla starszych.
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Przy wzroście 1,87 metra miejsca mam pod dostatkiem, czy to na wysokości kolan, ramion czy też nad głową. Nawet siedząc w grubej,zimowej kurtce nie jest mi ciasno, a do chudzielców się nie zaliczam:)
~Dawid_S
Hatchback 5d 1.2 i 72KM 53kW
krótkie siedzisko dla kierowcy + brak regulacji kierownicy w poziomie = niewygodnie !!! Poza tym mało miejsca dla kierowcy, pasażer z przodu już lepiej z tyłu miejsca tylko dla małych ludzi :)
~sebanan@o2.pl
Hatchback 5d 1.2 i 72KM 53kW
Ogromna - jak na takie autko - chyba największa w swojej klasie - jechałem G. Punto, Fiestą, Fabią, Vw polo, ibizą - i myślę że w Aveo jest jej najwięcej. Więcej niż w Golfie 2
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Przy wzroście 186cm mam wystarczająco miejsca a to rzadkość w tym segmencie. Nad głową, na wysokości ramion, na kolana - wszędzie wystarczająco miejsca
~Riki
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
jak na te gabaryty to w porządku. Mieszczą sie 4 osoby, a w kufrze jest przyzwoita ilość miejsca. Więcej jak w punto, corsie czy polo.
~Riki
Chevrolet Aveo T250 Hatchback 5d