Lista ocen Chevrolet Aveo T250 Hatchback 5d (21) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Powiem tak - daje ocenę \"doskonale\" przy uwzględnieniu ceny samochodu, bo to że w samochodach wyższych segmentów wygląda to lepiej nie powinno nikogo dziwić. Podczas jazdy autostradowej w 4 osoby, włączoną klimą i prędkością 150 km/h nie trzeba krzyczeć ani podnosić głosu aby rozmawiać z pasażerami.
~Piotrek (drzylaba@orange.pl)
Hatchback 5d 1.2 i 72KM 53kW
Dobre lubie ten dzwiek w czasie jazdy nie za glosny nie za cichy Przeciez trzeba wiedziec że sie jedzie na postoju czasem nie wiem czy mam włączony silnik tak pracuje cicho oczywiscie gdy siedza pasazerowie i jest jakis szum gadu gadu itp
~huczek.vip@interia.pl
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Na dziurach przednie zawieszenie wydaje jakieś dziwne głuche stuki.Byłem w stacji diagnostycznej i nic nie stwierdzili,Może ten typ tak ma? , ale w moim 10-letnim puncie było ciszej Jeśli ktoś ma podobny problem to proszę pisać
~Colin1983
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Konkurencja w tym segmencie nie jest lepsza. Silnik pracuje cicho, słyszalny tylko powyżej 3200 obr./min. Ogólnie jak na swoją klasę to bardzo pozytywne wrażenia.
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Cichy, przyjemny pomruk silnika, po przekroczeniu4 tys obrotów/minutę jest głośno ale taki już urok aut z segmentu B. Na trasie, przy 5 biegu i 4 tys obr/minutę jedziemy 140km/h
~Tombar
Hatchback 5d 1.2 i 72KM 53kW
Jesct dośc cicho jak na wóz tej klasy, dziwne odgłaosy z zawieszenia, coś w typie łomotu zużytych teleskopów ale w serwisie stwierdzili, że jest OK. Stukają twarde jak skała plastiki.
~Dawid_S
Hatchback 5d 1.2 i 72KM 53kW
Zaczyna robić się głośno powyżej 100 km/h, przy 140km/h i więcej.. trzeba mówić znacznie głośniej żeby ktoś cie w samochodzie usłyszał
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Jest niezle ale silnik zachęca do kręcenia na wysokie obropty i wtedy troszkę hałąsuje - ale to jak każdy samochód...
~Sebastian
Hatchback 5d 1.2 i 72KM 53kW
Słychać jakieś stuki czego w poprzednich autach nie miałem ale myslę tylko ze to moja wyobraźnia
~KrzychuK
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Jest dobrze. Słychać tylko silnik przy wyższych obrotach i pukające zawieszenie.
Chevrolet Aveo T250 Hatchback 5d