Oceny Chevrolet Aveo T250 Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW 2008-2011

Najnowsze oceny Chevrolet Aveo T250 Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW 2008-2011

3,8
~KrzychuK
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Ogólnie auto oceniam pozytywnie, chyba głównie dzięki temu, że jest nowe i mam spokój, bo przyjemności z jazdy nie daje za bardzo. Takie auto do przemieszczania się z punktu A do punktu B. Było parę wpadek z drobnymi usterkami i dosyć szybko wybitymi odbojami amortyzatorów, ale wszystko puki co załatwione w ramach gwarancji. Silnik mógłby być bardziej dynamiczny, ale przynajmniej jest w miarę oszczędny. Dobre auto do miasta (choć w tedy więcej...
~benny86
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Co tu dużo mówić - rewelacyjny wybór jeśli chodzi o relację ceny do jakości. Producenci \"prestiżowi\" oferowali mi swoje produkty w cenach od kilku do kilkunastu tysięcy złotych wyższych, a z tego co czytam na portalu wcale nie są to kompletnie bezproblemowe konstrukcje...
3,3
~dtx2
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Za tę cenę (35k zł) za nowy samochód całkiem w porządku, chociaż optowałem za kupnem wyższej klasy używki (nie moja decyzja). Przeszkadza mi wysokie spalanie, przeciętna jakość karoserii, kiepskiej jakości fabryczne opony KUMHO, zbyt wysokie koszta obowiązkowych przeglądów i poziom usług serwisu w Przyszowicach. Dużym plusem jest dość dobrej jakości radio z mp3. Silnik mógłby być bardziej dynamiczny, ale wiadomo - tego zawsze będzie mało....
~conductor
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Samochód atrakcyjny, nowoczesny, żwawy, oszczędny, tani w zakupie i eksploatacji, godna uwagi cecha łancuch metalowy rozrządu ktory sie wymienia raz na 200tys km!, niewielki świetny na warunki miejskie, bardzo przestronne wnetrze z przodu, podwyższona karoseria i dach.
~benny86
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Obecnie do kupienia za 34 tysiące z takim wyposażeniem jak : manualna klima, 4 poduszki powietrzne, elektryczne szyby z tyłu, abs, świetny system audio (radio zabudowane w kokpicie) - jak dla mnie bezkonkurencyjne. Przy kupnie brałem pod uwagę jeszcze Thalię 1.2 16v ale zniechęcił mnie mułowaty silnik oraz Dacię Sandero/Logan 1.4 - tutaj nie mogłem zaakceptować wyglądu wnętrza
~Riki
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
bardzo sprytny i nie wymagający samochodzik. Nie psujący sie i łatwy oraz tani w serwisie. Części takie jak tarcze hamulcowe, filtry czy elementy zawieszenia dostępne za grosze.
Dziennik kosztów dla Chevrolet Aveo T250 Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
7,2
9,4
~Riki
~Geneman
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Niemal bezawaryjne autko, jak na swoje wymiary bardzo pojemne, nieco paliwożerne
~heniek
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
silnik troszkę słaby, ale da się jeździć a to najważniejsze. bardzo dobrze się prowadzi
~conductornine
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Bardzo dobry samochód dla 1-2 osób, na jazde po i pod miastem, choć dłuższą podróż też da sie wytrzymac. Ładny, nowoczesny, miło sie prowadzi, niezawodny, ekonomiczny.
Chevrolet Aveo T250 Hatchback 5d