Lista ocen Chevrolet Aveo T250 (64) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 68 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~benny86
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Jeśli po przeczytaniu powyższych masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości drogi Czytelniku, to chyba jesteś wyjątkowo opornym osobnikiem. Ze swojej strony powiem tylko tyle że za ok 2 lata planuję kupno drugiego auta i z całą pewnością będzie to chevrolet:)
~Lajkonik
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
ABS, poduszka powietrzna kierowcy i pasażera ,elektrycznie sterowane szyby przednie, klimatyzacja, wspomaganie, regulacja wysokości kolumny kierownicy, radio CD MP3, centralny zamek,immobilizer, lakier metalik i inne za 36000 zł REWELACJA
~Alfa
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Cena dostępna, chociaż dla ciułacza to i to jest dużo. I skoro ciułacz uciułał i zakupił biednego AVEO to serwis powinien traktowac go tak samo jak tego z wypasioną furą. Byc może ujawnię na forum nazwę złośliwego serwisu i opiszę coś więcej na ich temat.
~dtx2
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Jak na nowe auto w miarę OK, za kilka tysięcy więcej mamy dość oklepane Grande Punto, kto wie - być może lepiej wykonane. Jednak ponownie auta bym raczej nie kupił, gdyż preferuję kilkuletnie używki wyższej klas.
~ZepZoSo
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Powinien być jeszcze tańszy. Jednak inne marki nie mają lepszych, a cena znacznie wyższa. Przy okazji przestrzegam przed dealerem na Ostrobramskiej w Wwie, gdyż bardzo kłamią i ściemniają.
~conductornine
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Niestety nowsze modele coraz droższe, czas rozejrzeć się za czymś u konkurencji, choć T-300 może zachwycic. Mój T250 nabyty jeszcze za rozsądną cenę w 2009 daje dużo satysfakcji.
~pablo
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Ceny katalogowe są nieadekwatne do jakości - natomiast w rzeczywistości dealerzy sprzedają Aveo dużo taniej niz ceny w katalogu i to już wtedy jest atrakcyjna oferta.
~tomas
Sedan 1.4 i 16V 94KM 69kW
no wiadomo za tą cenę można kupic auto używane może i dobre ale to kupywanie kota w worku ja tam jestem zadowolony i nie żałuje no może strata wartosci to troche tak ale coś za coś
~MarMa
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
W tej cenie raczej trudno wdg.mnie znależć inne dobre auto.Fiat w tej cenie proponuje samochody które \"zapracowały\"na złą opinię o jakości produktów tego koncernu.
Dziennik kosztów dla Chevrolet Aveo T250
7,3
8,7
~jacasyl
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Super,gdy zdecydowałem sie na to auto była jakaś promocja na rok zadarmo a potem zniszka 40%,i tak z 40tys zrobiło się 20 pare(szczęście)