Lista ocen Chevrolet Aveo T250 Sedan 1.2 i 72KM 53kW 2006-2010 (18) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pr4454@poczta.onet.pl
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Jest wart swojej ceny. Przed zakupem tego auta, dużo czytałem o nim w internecie. Zastanawia mnie dlaczego osoby kupujące jeden z najtańszych samochodów, mają wobec niego tak wysokie wymagania? Czytałem dużo złych opinii dotyczących wykończenia i wyposażenia tego auta. To widac przed zakupem! Dlaczego teraz nażekają? Jak ktoś kupuje auto za 300 tyś to ma prawo czepiać sie wszystkiego.
~Arek
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Egzemplarz 13-sto letni, garażowany, od pierwszego właściciela z przebiegiem trochę ponad 100000, z ekonomicznym i niekatowanym silnikiem za 8000zł, gdzie ubezpieczenie wychodzi około 300zł rocznie i znikomych kosztach części to moim zdaniem bardzo dobry stosunek. Pakiet startowy (oleje, filtry) kosztował mnie jakieś 300zł z robotą.
~Andrzej
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Moim zdaniem trzeba się dobrze zastanowić zanim się kupi produkt samochodo-podobny.To moja opinia po 18000 tyś i niespełna 4 lata.Przeglądy to pic i tyle,jak się pojedzie do porządnego warsztatu można sporo się dowiedzieć.Pozdrawiam i szanujcie swoje pieniądze.Sprzedawałem to auto 3 miesiące ponad.
~motyw71@gmail.com
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Myślę, że tutaj można wystawić dobrą ocenę, za małe w sumie pieniądze, nie jest źle - mogło by być lepiej - awaria zawieszenia przy około 30 tys to troszkę jest denerwujące - na szczęście naprawa trwała 30 minut i koszt nie był wysoki - 160 złotych Dlatego wystawiam cztery gwiazdki
~Alfa
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Cena dostępna, chociaż dla ciułacza to i to jest dużo. I skoro ciułacz uciułał i zakupił biednego AVEO to serwis powinien traktowac go tak samo jak tego z wypasioną furą. Byc może ujawnię na forum nazwę złośliwego serwisu i opiszę coś więcej na ich temat.
~MarMa
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
W tej cenie raczej trudno wdg.mnie znależć inne dobre auto.Fiat w tej cenie proponuje samochody które \"zapracowały\"na złą opinię o jakości produktów tego koncernu.
~jacasyl
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Super,gdy zdecydowałem sie na to auto była jakaś promocja na rok zadarmo a potem zniszka 40%,i tak z 40tys zrobiło się 20 pare(szczęście)
~rq
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Zakup był wynikiem arkusza kalkulacyjnego, który pokazał przewidywane koszty po kilku latach eksploatacji - nie pomyliłem się wiele
~Jaromir
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Dobry samochód o w miarę nowoczesnym wyglądzie z zewnątrz i w środku za naprawdę małe pieniądze.
~ixel
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
To zalezy co sie kupi i za ile. Ja dalem ok 27tys. za 11miesieczny (10tys km) wiec oceniam na 5.
Chevrolet Aveo T250 Sedan