Ocena kierowcy - Chevrolet Captiva I

Szymon, 12 lat temu
Silnik 2.0D 150KM 110kW
Rok produkcji 2007
Chevrolet Captiva I 2.0D 150KM 110kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : bardzo przyjemnie się jeździ
jestem zadowolony. Brakuje mi tylko zamiast siedzen 1/3-2/3 trzech niezależnych foteli. Ale tego chyba nie ma żaden SUV
Silnik pracuje cicho i równo. Jak na tę masę jest nawet elastyczny.
brakuje mi szóstego biegu, ale jest całkiem nieźle. Automat przełącza biegi bardzo intuicyjnie i bezstopniowo.
denerwuje mnie stukanie (muszę to sprawdzić i to olbrzymie koło kierownicy. Muszę pilnować się w zakrętach. Mój poprzedni citroen był bardziej czuły na ruchy kierownicy. Pewnie się przyzwyczaję.
no niestety, tu fatalnie. Wielkie słupki przednie jak i boczne ograniczają widoczność.
Gdyby nie przyduża kierownica byłoby całkiem nieźle. Drażni mnie też zbyt krótki podłokietnik.
brak zastrzeżeń.
potężna. mnóstwo schowków :)
bardzo cicho
początkowo byłem przerażony. Spalanie na poziomie 12 l. było dla mnie lekkim szokiem. Wymiana filtra paliwa pomogła. Średnie maksymalne spalanie rzadko przekracza 10 l. w cyklu mieszanym. Samochód wyposażony jest automatyczną skrzynię i napęd 4x4. Licznik średniego zawyża zużycie o pół litra. Sprawdzałem metodą pod korek
Jeśli ktoś lubi duże auta to polecam.
drażni wykalibrowanie ilości kilometrów do pokonania. Zawsze jak zaleję do pełna pokazuje dystans do pokonania 534 km (a później okazuje się, że pokonuję około 700 km). Dobrze, że nie jest odwrotnie :)
nic

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0D 150KM 110kW [l/100km]