Ocena kierowcy - Chevrolet Cruze Kombi

Lukasz, 11 lat temu
Silnik 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Rok produkcji 2012
Chevrolet Cruze Kombi 1.6 16V DOHC 124KM 91kW 2012-2013 - Oceń swoje auto
Inne : Całość jest skrojona na miarę. Ilość schowków, jakość wykończenia, jest naprawdę na bardzo dobrym poziomie.
Cena/Jakość nie ma na rynku drugiego takiego, a wierzcie mi rozglądałem się dość długo.
Dobrze - jak narazie - pracuje równo i ładnie brzmi. Pożyjemy, pojeździmy, zobaczymy
Jak dla mnie bardzo dobrze. Krótkie przełożenia w sam raz - szkoda że w mojej wersji nie ma 6 biegów ale za to 12 000 zł dopłacać nie będę.
Nie mam uwag. reaguje na najdrobniejszy ruch kierownicą.
To kombi, więc do tyłu widać tyle ile trzeba. Dobrze, że są czujniki parkowania, bo bez nich byłoby ciężko. Bo przodu i na boki bez zastrzeżeń. Duże lusterka boczne też pomagają
Wnętrze zaskakuje bardzo dobrymi walorami ergonomicznymi jak i stylistycznymi. Jak by nie znaczek chevroleta na kierownicy - Insygnia (dokładnie takie samo wnętrze). Materiały wykończeniowe jak za tą cenę - rewelacja (zwłaszcza tkanina na desce rozdzielczej)
Nagrzewa się szybko, doparowuje szyby równie dobrze. Klimatyzacji nie testowałem, bo na dworze mróz, a auto mam od miesiąca.
Dość miejsca z tyłu z przodu rewelacja.
Mam nadzieją, że się będzie dobrze. Za krótko mam auto żeby coś rzetelnego napisać. Jest na dotarciu, więc więcej bierze - i tak nie jest źle
REWELACJA

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 16V DOHC 124KM 91kW [l/100km]