Oceny Chevrolet Cruze Kombi

Najnowsze oceny Chevrolet Cruze Kombi

~Leszek - ZS KRK
Kombi 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Chevrolet Cruze
Auto w sam raz dla rodziny 2+2 (miejsca wystarczająco, ale nie za dużo i nie za mało). Silnik benzynowy polecam przy przeciętnych przebiegach rocznych - 15-20 tys. km (spalanie nie jest najniższe, ale akceptowalne przy takim przebiegu). Auto praktycznie bezawaryjne do 100 tys. km (opinie serwisantów Opla i na razie moje doświadczenie - potwierdzone). Dosyć sztywne zawieszenie (w porównaniu do Laguny) i na miejskich, dziurawych drogach czuć...
~CyberVampir
Chevrolet Cruze
Jak na pieniądze, które za niego zapłaciłem, oceniam auto dobrze. Spodziewałem się wielu budżetowych rozwiązań, a tymczasem w porównaniu z Hyundaiem i30 mojej rodzicielki ( 2013 r. ) to auto sprawia wrażenie masywniejszego i bardziej statecznego. Ogólnie rzecz biorąc, ciężko za te pieniądze znaleźć auto, które będzie bogato wyposażone i pojemne. Chevy daje radę :) Poza tym w wersji LTZ ma kilka sympatycznych bajerów, które ułatwiają codzienne...
~Rafał
Chevrolet Cruze
Ogólna ocena samochodu wypada pozytywnie. Fajny dynamiczny silnik. Przy odpowiedniej jezdzie ekonomiczny jak na 140KM. Bardzo elastyczny od 1800 obrotów. Skrzynia 6 fajnie spisuje się w trasie. Dodatkowe bajery w standardzie dodatkowo podnoszą walory tego samochodu w codziennej eksploatacji.
~Spokoj
Kombi 1.7D DOHC 130KM 96kW
Chevrolet Cruze
Polecam wszystkim auto z tym silnikiem, jest bardzo oszczedny, dynamiczny. Auto ogólnie sympatyczne, niedocenione przez wiekszosc. Prezentuje sie fajnie, jezdzi się komfortowo. Na razie przejechane mam tylko 3 tys km wiec trudno o ocene niezawodonosci.
~mikolajg
Kombi 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Chevrolet Cruze
Narazie wszystko w porządku auto nowei ładne. Trochę dużo pali . Podobno na początku tak jest (dotarcie). Mam nadzieje , że się zmniejszy. Auto kupiłem z wyprzedaży starego rocznika i myślę że za 50 000 zł jest dobrze wyposażony .
~ADAMG
Chevrolet Cruze
Za całokształt daję ocenę dobrą. Gdyby nie to spalanie to pewnie byłoby doskonale bo za taką cenę nie dostaniesz nigdzie wbudowanej nawigacji i kamery cofania ;)Materiały użyte do wykończenia wnętrza też nie są najgorszej jakości nawet powiem że bardzo miło się zaskoczyłem.
~Łukasz11
Chevrolet Cruze
Reasumując, to był strzał w dziesiątkę. Krótko: piękna linia nadwozia; fajny silnik; obszerne wnętrze; ekonomiczność na rozsądnym poziomie; dobry stosunek jakości do ceny. To zdecydował o ocenie bardzo dobrej za całokształt. Dziękuję Chevroletowi! Mam nadzieję, że nie zawiodę się na tym aucie.
~qualaleppa
Kombi 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Chevrolet Cruze
Jest nieźle pod względem relacji jakości do ceny, ale jeśli zaczniemy się przyglądać z bliska, to okaże się, że za niewiele większe pieniądze moglibyśmy mieć auto o klasę wyższą.
~kenet
Chevrolet Cruze
Samochód jak na swoją cenę z wyprzedaży rocznika 2012 bardzo dobry posiadam od nowości drobne zastrzeżenia co do detali we wnętrzu wersja LT+
~meczek
Chevrolet Cruze
Jestem zadowolony z zakupu. Jak to zwykle bywa porównuje Cruza do mojego poprzedniego auta, które mimo sporego wieku było bardziej komfortowe, lepiej wyciszone i obszerniejsze na tylnej kanapie.