Lista ocen Chevrolet Cruze Sedan (77)

Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
OK.Poza uwagami wcześniej wskazanymi. Przez jakiś moment piszczały przy hamowaniu hamulce. Przy cofaniu występuje to od samego początku.
~Kornik
Sedan 2.0 VCDI 16V 125KM 92kW
Dobry samochód w dobrej cenie. 63500 za bogatego diesla. (Astra 10000 więcej, a skoda Octavia jeszcze więcej. Za 60000 można kupic Octavie Tour 1.9 TDI, ale to nie ta epoka) I wygląd :) Po prostu boski (mam kolor bordowy i uważam że jest piękny. Prawie Corvette...
~SanDiego
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Ktoś mógłby powiedzieć, że to Chevrolet, więc pieniądze wyrzucone w błoto i mocno przepłacone. Ale rozczaruję Was! Uważam, że jak na tą klasę auta, warto spokojnie wydać cenę oczekiwaną przez producenta, bo wcale nie jest tak drogo :)
~smarek
Sedan 2.0 VCDI 16V 150KM 110kW
Cruze zaskoczył mnie bardzo pozytywnie, w porównaniu do mojego poprzedniego auta jest lepiej prawie pod każdym względem, świetny, cichy silnik 2.0 VCDI 150KM daje dużą frajdę z jazdy (przyspieszenie 8,7sek do 100km/h wg danych producenta), zawieszenie i systemy bezpieczeństwa czuwają, żeby auto jechało tam, gdzie chcemy, nawet na śliskiej nawierzchni, auto bezpieczne (ostatnio zrobione testy NCAP wypadły świetnie), wygodne i ekonomiczne, no i...
4,1
~Diego23
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Jak za te pieniądze szkoda nawet zawracać sobie głowę małymi i plastikowymi hatchbackami. Najbardziej zaskoczyło mnie niskie spalanie,a dopiero później wyposażenie.
~Darek
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
jedynym minusem może zbyt mało dynamiczny silnik ale to przecież jednostka wolnossąca. Spokojne auto kompaktowe bez większych zastrzeżeń. Przy tej cenie to na prawdę dobry wybór :)
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Świetny wygląd auta. Nie przesadzam, dla mnie jest po prostu śliczne. Deska rozdzielcza świetnie zaprojektowana. Jedyną wadą jak dla mnie jest brak koła zapasowego(zestaw naprawczy) oraz to że auto wewnątrz zrobione jest w całości z plastyku. Auto Lepiej wygląda od całej gamy Audi i Volkswagenów czy BMW. Jedyni konkurenci to Volkswagen Passat CC oraz Insygnia i opel Astra IV w hatchbacku.
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Za tą cenę samochód jak najbardziej godny polecenia, widać że Chevrolet zrywa z wizerunkiem Daewoo, na tej samej płycie podłogowej jest montowana także Astra J, natomiast przewagą Cruzea jest bagażnik którego w Astrze praktycznie nie ma.
~Piotr
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Samochód bardzo ładny z zewnątrz oraz wewnątrz, przyzwoicie wyposażony oraz ładnie wykończony. Silnik 1.8 sporo spala, ale jest wystarczająco mocny, fajnie brzmi oraz ze względu na prostą konstrukcję zapewne będzie trwały. Zawieszenie zestrojono jak dla mnie sztywno przez co samochód się świetnie prowadzi, jednak niektóre nierówności szczególnie poprzeczne są odczuwalne i słyszalne w środku. Ogólny komfort jazdy na bardzo przyzwoitym poziomie.
Dziennik kosztów dla Chevrolet Cruze Sedan
11,1
10,4
3,1
~Spatz
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Dość głośna praca silnika przy wysokich obrotach, mało elastyczny, za \"słaby\" dla dość cięzkiego samochodu.Z bagażmi i 3 osobami \"na pokładzie\" nie ma rewelacji na trasie. W tej chwili przerabiam sygnalizowanie problemu z silnikiem-kontrolka świeci sygnalizując awarię. W ASO nie wiedzą co się dzieje, prawdopodobnie czeka mnie wymiana zaworów.Po dwóch latach i dość niewielkim przebiegu!!! (Silnik)
Chevrolet Cruze Sedan