Lista ocen Chevrolet Cruze Sedan (77)

~laki
Sedan 2.0 VCDI 16V 150KM 110kW
Nie oczekiwałem fajerwerków za tę cenę, ale jestem mile zaskoczony. Brak dwustrefowej klimatyzacji i kiepski nawiew z tyłu to jedyne braki. Świetnie jedzie, na dziurka czasem coś stuknie w zawieszeniu, pakowny i wygodny. Zabawny jest brak w mojej wersji LS głośników w dzrzwiach tylnych (choć są atrapy). W serwisie w poznaniu nikt nie wiedział czy sa tam doprowadzone przewody i jaki jest rozmiar głośnika.
~fillo
Sedan 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Silnik elastyczny. Zbiera się od 1000 obr/min. Bezpośredni wtrysk benzyny uniemożliwia LPG. (Silnik)
3,1
~Artur
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Samochód kupiłem od znajomego. Miał 4 lata 84 tyś przebiegu. Samochód wg. mnie bardzo przyjemy dla oka i to dla mnie jedynu plus. Więcej wymagam od tej klasy samochodu. Widać tanie koreańskie wykonanie. Plusem jest również jazda na LPG - oszczędna. REASUMUJĄC NIEMIŁE ZASKOCZENIE. Wady "wrodzone" samochodu: 1. Uszkodzona klapka mieszania powietrza w nagrzewnicy - aby naprawić trzeba rozebrać cały przód wewnątrz. Części brak - koszt 2600...
~Tomasz
Sedan 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Bardzo dobry samochod za rozsadne pieniadze. Mocno spokrewniony z oplem astra - wiele czesci pasuje od astry g. Pod wieloma wzgledami znacznie lepszy niz moj poprzedni samochod - bmw e46 2,2l benzyna.
~Maks
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
dynamiczne autko, oszczędne, wygodne, dobrze się prowadzi.
~krzysztof.lebski@interia.pl
Sedan 2.0 VCDI 16V 150KM 110kW
JEŻELI MAJĄ PAŃSTWO KTÓRĄKOLWIEK Z TYCH USTEREK BARDZO PROSZĘ O PRZESYŁANIE NA MOJĄ POCZTĘ OPISU WRAZ Z NUMEREM VIN AUTA.PRZEŚLE WSZYSTKIE UWAGI DO CHEVROLET POLSKA I MOŻE COŚ Z TYM ZROBIĄ.WŁAŚNIE WALCZĘ O NOWĄ KIEROWNICĘ I BĘDĘ WDZIĘCZNY ZA INFORMACJE krzysztof.lebski@interia.pl lub 501-284-125 po 17h
~Stefan
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Gdyby auto było Oplem Cruze byłoby lepiej postrzegane. Znaczek czyni cuda. Duży wygodny z kopem.
~MARCO
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
BYLOBY DOSKONALE GDYBY NIE BYLO TYCH WKURZAJACYCH USTEREK. NO COZ TO TYLKO AUTO.
3,7
~ojciec
Sedan 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Za tą cenę jestem zadowolony, wolę mieć bezpieczne nowe auto na gwarancji niż jakiegoś niepewnego szrota. Dla mnie liczy się niezawodność.
Dziennik kosztów dla Chevrolet Cruze Sedan
11,1
10,4
~Blue Howard
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
GODNY POLEENIA - JAKBYM MIAŁ WYBIERAĆ JESZCZE RAZ WYBRAŁ BYM CRUZA !!!
Chevrolet Cruze Sedan