Lista ocen Chevrolet Cruze Sedan (47) - Całokształt

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jaronek
Sedan 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Tzn. prawie doskonale ale na pewno dużo lepiej jak dobrze. Szkoda, że Chevrolet wycofał się ze sprzedaży w Europie bo tak dobrego auta w takiej cenie to ze świecą szukać.
~Andrzej
Sedan 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Tanie i duże auto z mocnym dieslem. Jakość przewyższała cenę dlatego je kupiłem i jestem zadowolony. Jazda z tym silnikiem to przyjemność. Dużo części pasuje od Astry.
~Diego23
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Jak za te pieniądze szkoda nawet zawracać sobie głowę małymi i plastikowymi hatchbackami. Najbardziej zaskoczyło mnie niskie spalanie,a dopiero później wyposażenie.
~Bidon
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Auto jest ładne, wybijające sie poza przeciętność w tej klasie. Materiały oraz jakość wykonania w normie. Jedyną wadę jest silnik 1.6 który kompletnie nie pasuje do tego auta.
~Ferstt
Sedan 2.0 VCDI 16V 150KM 110kW
>moje auto było już kilkanaście razy na naprawach gwarancyjnych. Na razie drobnych, ale boje się myśleć co będzie po gwarancji. Części bardzo drogie, nie ma zamienników. Odradzam kupno
~ojciec
Sedan 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Za tą cenę jestem zadowolony, wolę mieć bezpieczne nowe auto na gwarancji niż jakiegoś niepewnego szrota. Dla mnie liczy się niezawodność.
~Robert
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
OK.Poza uwagami wcześniej wskazanymi. Przez jakiś moment piszczały przy hamowaniu hamulce. Przy cofaniu występuje to od samego początku.
~Wojtek
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Auto może się podobać z wyglądu, a prosta i przejrzysta konstrukcja sprawia że sporo rzeczy możemy zrobić we własnym zakresie.
~Ikar
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Nubira II 1.6 SX, z 2000 roku, którą jeździłem 11 lat od nowego, była o wiele lepszym samochodem.
~roma
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Szyba przednia - masakra. Rysuje sie jak czort. Najlepiej to nie używać wycieraczek i jej nie myć.
Chevrolet Cruze Sedan