Lista ocen Chevrolet Cruze Sedan 1.6 i 113KM 83kW 2008-2010 (8) - Ergonomia

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Spatz
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Trochę za małe przednie fotele-może amerykańscy koreańczycy powinni zatrudnić do testowania chociażby europejczyków, a nie 160 cm -\"wyrośnietych\" kierowców. W sumie auto 4 miejscowe-środkowa deska obleczona tkaniną nie jest na dłuższe jazdy ciekawym rozwiązaniem.
~Bidon
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Bardzo fajny kształt deski rozdzielczej.Wszystkie przyciski i pokrętła dobrze rozplanowane. Niestety, dużo twardych i tanich plastyków co przy tej cenie auta nie powinno być zaskoczeniem. Na szczęście spasowanie jest dobre, nic jeszcze zbytnio nie trzeszczy.
~Stefan
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Jakieś tam schowki są, jest też parę przycisków ale dla mnie ten podpunkt nie ma większego znaczenia. Jedyny plus taki, że zegary są zabudowane toteż "mamusia" albo żona nie wiedzą ile na prawdę jedziesz.
~Lukasz
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Bez zastrzeżeń. Wszystko jest na swoim miejscu, sporo schowków, ruchomy podłokietnik aczkolwiek bez blokady przez co od razu się cofa (nie wiem czy to standard czy może mój egzemplarz ma uszkodzony).
~SanDiego
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Na razie ciężko coś powiedzieć, bo spalanie dość wysokie, może jak silnik się lepiej dotrze i nabije się tych 5 tyś km przebiegu, sytuacja ulegnie poprawie.
~Wojtek
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Wszystko na swoim miejscu, nie mam zastrzeżeń odpowiednia ilość przycisków, przejrzyste rozmieszczenie, duża liczba schowków.
~MARCO
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
WSZYSTKO NA SWOIM MIEJSCU. CIEKAWY KOKPICIK I NA WSZYSTKICH ROBI WRAZENIE. CIEKAWE TYLKO CZY MOZNA SWOJE RADIO ZALOZYC LEPSZE
~gumo87
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Wszystko na swoim miejscu, przyciski czytelne, obsługa intuicyjna
Chevrolet Cruze Sedan