Oceny Chevrolet Cruze Sedan 1.6 i 113KM 83kW 2008-2010

Najnowsze oceny Chevrolet Cruze Sedan 1.6 i 113KM 83kW 2008-2010

2,5
~Stefan
Chevrolet Cruze
Auto jest fatalne. Jeżeli nie jesteś Ascetą i nie zamierzasz swoich cierpień nikomu ofiarować to trzymaj się z dala od tego samochodu. Kupiłem go zauroczony wyglądem, na szczęście miesiąc temu się go pozbyłem. Jakość materiałów bardzo niska, skrzypiące, twarde plastiki, stuki w zawieszeniu, bagażnik i maska bez żadnego wygłuszenia, . Nie ma absolutnie żadnych zalet poza kształtem karoserii. Do tego rodzynek czyli Ecomuł- pożerający hektolitry...
~SanDiego
Chevrolet Cruze
Ktoś mógłby powiedzieć, że to Chevrolet, więc pieniądze wyrzucone w błoto i mocno przepłacone. Ale rozczaruję Was! Uważam, że jak na tą klasę auta, warto spokojnie wydać cenę oczekiwaną przez producenta, bo wcale nie jest tak drogo :)
~Wojtek
Chevrolet Cruze
Auto może się podobać z wyglądu, a prosta i przejrzysta konstrukcja sprawia że sporo rzeczy możemy zrobić we własnym zakresie.

Usterki Chevrolet Cruze

Chevrolet Cruze – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Bidon
Chevrolet Cruze
Auto jest ładne, wybijające sie poza przeciętność w tej klasie. Materiały oraz jakość wykonania w normie. Jedyną wadę jest silnik 1.6 który kompletnie nie pasuje do tego auta.
~gumo87
Chevrolet Cruze
Auto bardzo dobrze wykonane, az się zdziwiłem, dobre spasowanie elementów, design powalił mnie.
~MARCO
Chevrolet Cruze
BYLOBY DOSKONALE GDYBY NIE BYLO TYCH WKURZAJACYCH USTEREK. NO COZ TO TYLKO AUTO.
3,1
~Spatz
Chevrolet Cruze
Dość głośna praca silnika przy wysokich obrotach, mało elastyczny, za \"słaby\" dla dość cięzkiego samochodu.Z bagażmi i 3 osobami \"na pokładzie\" nie ma rewelacji na trasie. W tej chwili przerabiam sygnalizowanie problemu z silnikiem-kontrolka świeci sygnalizując awarię. W ASO nie wiedzą co się dzieje, prawdopodobnie czeka mnie wymiana zaworów.Po dwóch latach i dość niewielkim przebiegu!!! (Silnik)
~MALINOWSKI
Chevrolet Cruze
LATEM-NIESPECJALNIE(POWINIEN ZUŻYWAĆ LITR BENZYNY MNIEJ);ALE ZIMĄ TYLKO OK.8,5 LITRA PRZEZ ZASPY,PO ŚLISKIM (Koszty utrzymania)
~Kobe
2,7
~derek37
Chevrolet Cruze
Zużycie paliwa takie jak we wszelkich publikacjach dla silnika 1.6 w mieście ok 9 litrów a co do cyklu mieszanego i pozamiejskiego trzeba doliczyć ok. litr na każde 100 km. (Koszty utrzymania)