Lista ocen Chevrolet Cruze Sedan 1.6 i 113KM 83kW 2008-2010 (8) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~derek37
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Stuki stuki i jeszcze raz stuki. Pierwsze co to serwis dokręca śruby w zawieszeniu,(...a świstak siedzi i zawija te sreberka...) Dokręca to co na wierzchu ale np.mocowanie górne samego tylnego amortyzatora w jarzmie to już nie bo wymaga to demontażu całego amorka z jarzmem. Tak więc serwis jest tylko z nazwy. Najlepiej zrobić to samemu. Na bruku stuki jak w dawnych autobusach tzw.\"ogórkach\".
~Lukasz
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Te silniki mają wadę, że przy przebiegu ok. 115 - 130 tys. km należy wymienić uszczelkę chłodniczki oleju, co kosztuje około 500 złotych. Każdego to czeka niestety. Poza tym samochód jak i silnik bardzo dobry i praktycznie bezawaryjny.
~Bidon
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Zaczęło się od zapalonej kontrolki silnika, a skończyło się na dosyć dużej naprawie (wymiana zaworów, koła rozrządu). Martwi podejście ASO, które dopiero po 3 miesiącach zdiagnozowało problem. Niestety, ale po naprawie samochód jest jakby inny, gorszy.
~Wojtek
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Stukające zawieszenie na które nikt nie zna panaceum, właściwie już sie przyzwyczaiłem, ale byłbym skłonny wydać nawet pare tyś gdyby ktoś potrafił naprawić to skutecznie (ASO próbowało ale po kilku miesiącach problem wracał
~MARCO
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
PADLO MI RADIO A DOKLADNIE CD. NIE CHCE ODDAC PLYTY I NIE CZYTA ZADNYCH PLYT. PRZEZ 1 MIESIAC DZIALALO BARDZO DOBRZE A TERAZ KLAPA. CIEKAWE CZYZ ROBIA NA GWARANCJI.
~Spatz
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Nie wiem co będzie dalej z silnikiem w moim chevi - wytrzyma do końca gwarancji?(jeszcze rok) nie wiem, ale później do (nie)widzenia z GM i tym co oferuje.
~SanDiego
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
- stuka zawieszenie z tyłu - dziwne odgłosy przy hamowaniu (z przodu) Poza tym nie zauważyłem nic niepokojącego
~Stefan
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
daje doskonale, bo w aucie nic grubego się nie zespuło.
Chevrolet Cruze Sedan