Lista ocen Chevrolet Cruze Sedan 1.6 i 113KM 83kW 2008-2010 (8) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~SanDiego
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Tutaj miodzio, bardzo dużo miejsca w środku samochodu, bardzo wygodnie się siedzi, jedyne co mnie denerwuje, to jasna tapicerka, która może się szybko ufaflunić :) Dlatego zakupiłem pokrowce na siedzenia ;) Z tyłu również nie ma co narzekać na ilość miejsca, zatem tutaj stawiam bardzo duży plus.
~Bidon
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Jak na klasę auta przestrzeni jest całkiem sporo. Co prawda, za wysokim kierowcą miejsca jest mało, ale inni w tej klasie mają jeszcze gorzej. Bardzo dużym minusem jest bagażnik, ale nie tyle jego wielkość co zawiasy wnikające do środka.
~Stefan
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Z przodu miejsca jest tak sobie jak na gabaryty samochodu, miejsca na nogi z tyłu niewiele. 4 osoby dorosłe to max co auto zabierze. Zawiasy bagażnika zajmują sporą część przestrzeni bagażowej.
~Wojtek
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Z przodu wygodne fotele z dobrym trzymaniem bocznym , przestrzeń między fotelami jak w autach klasę wyżej. Z tyłu mało miejsca na nogi.
~Spatz
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Bez rewelacji, ale są w tej klasie gorsi. Nawet w A4 nie jest lepiej, a może i gorzej.
~gumo87
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Dla mnie elegancko mam 174cm wzrostu kiedy usiąde za kierownicą z tyłu jest jeszcze ogrom miejsca.
~Lukasz
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Dużo miejsca na nogi, relatywnie dużo miejsca w środku.
~czapa
wnętrze bardzo przestronne