Lista ocen Chevrolet Cruze Sedan 1.6 i 113KM 83kW 2008-2010 (9) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Źle i nie będę tu koloryzował. O ile na prostej równej drodze jedzie się całkiem przyjemnie, to zakręty auto pokonuje niepewnie. Największym mankamentem praktycznie od nowości jest stukające zawieszenie, pomimo braku usterek stwierdzonych przez serwisy. Jedyny plus jaki mogę tu napisać to fabrycznie montowane ESP.
~Bidon
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Samochód prowadzi się dobrze, ale zawieszenie mogłoby być trochę twardsze. Niestety, zawieszenie jest bardzo głośne, a czasami wręcz irytujące (drogi o kiepskiej nawierzchni). Jest to wina w jakości amortyzatorów, do czego ASO niestety nie chce się przyznać.
~SanDiego
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Samochód świetnie się prowadzi, jedyne co mnie denerwuje to stukanie zawieszenia z tyłu, fakt, że drogi nierówne, ale chyba nie powinien tak stukać :( Poza tym bardzo fajnie się jedzie - jest ABS i ESC.
~Lukasz
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Bardzo dobry, zawieszenie OK aczkolwiek dość twarde, samochód dobrze się prowadzi i dobrze trzyma się drogi, bardzo dobrze reaguje na ruchy kierownicą.
~Stefan
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Układ jezdny nie daje absolutnie żadnego komfortu. Jest twardy i sztywny. Komfort akustyczny przy pokonywaniu nierówności na poziomie poloneza.
~MARCO
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
CO DO TEGO PUNKTU NIE MOZNA MIEC ZASTRZEZEN. AUTO JEST DOSC TWARDE ALE NIE LATA PO CALEJ JEZDNI.
~Spatz
Niestety na naszych drogach za bardzo \"stuka\" - zwłaszcza przód
~gumo87
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
bardzo dobrze trzyma się drogi, z dziurami też raadzi sobie nienajgorzej.
~dariusz
Jest hałaśliwy