Lista ocen Chevrolet Epica (77)

~J. Sobczyk j.sobczyk@orange.pl
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Duzy cichy, wygodny, bezpieczny i mało popularny a więc mniej "chodliwy" (też odpukać)
~Kali
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Bardzo fajny samochód doskonale wygląda i wzbudza zainteresowanie na ulicy.Wady :głośne zawieszenie czasami wkurzające ale gdyby nie dziury w drogach było by OK.Złe umieszczenie zegara wlaściwie nie wiadomo dla kogo,Nieczytelny wyświetlacz radia.Często rozprogramowuje się lewa szyba kierowcy,przestaje działać automatyka ,dlatego nauczyłem sie sam ją programować i jest OK.
~RJ
Sedan 2.5 24v 156KM 115kW
silnik w stosunku do masy trochę za słaby, ale w końcu nie jest to samochód wyścigowy tylko limuzyna, a do poruszania się wystarczy (Silnik)
~grzegorz
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
jest kilka drobiazgów wkurzających, po zakupie przez 2000 km samochód znienawidziłem. Ale po następnych 3000 zaczynam je bardzo bardzo lubić - jak wyszedłem z dwóch sytuacji wypadkowych 100%. Nauczyłem się już sterować wentylacją. Silnik trzeba utrzymywać w granicach od 2500obr wtedy ma naprawde fajnego kopa.
3,2
~epica
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Na wolnych obrotach kiwa się (myślałem że poduszki ale w ASO stwierdzili że są ok, wgrali nowe oprogramowanie a on nadal się kiwa), słabe przyspieszenie, trzeba wysoko kręcić żeby jechał (Silnik)
~Sławek
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Za taką cenę najlepsza jakość, komfort jazdy, niezawodność i stylistyka. Poniżej 20 tys można kupić 5-letnie auto z super wyposażeniem. Osobiście gorąco polecam.
~zbyszekwieckowski@wp.pl
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
jeżdżę Epicą cały rok i jestem zadowolony bo spełnia moje oczekiwania, jest dobrze wyposażona, ma dużo nowinek technicznych (czujniki deszczu,cofania,chowane lusterka boczne,klapa bagażnika otwierana na pilota,podgrzewane siedzenia,fotel kierowcy elektryka).

Usterki Chevrolet Epica

Chevrolet Epica – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu