Lista ocen Chevrolet Epica (77)

~Marcin
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Auto ładne, przyjemne do jazdy, wygodne, dobrze wykończone, nie psuło się oprócz jednej ogromnej wady, z którego powodu stanowczo w życiu już bym tego auta nie kupił - silnik. To jakaś tragedia, znam dwa egzemplarze - swój (130 tys.)- brał 0,5 l l oleju/1000 km , ojca kolegi (miał go od nowości, przebieg 200 tys. spokojnej jazdy i 1 litr/1000 km. Przejeździłem 40 tys. km i sprzedałem. Zaletą był duży bagażnik, siłowniki w bagażniku - brak...
~Piotras
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Diesel, rewelacja: spalanie od 5 do 11 litrów. Średnio minimlanie w trasie 5,5-6 litrów. Dynamicznie trasa, autostrada opór gaz - 11 litrów. Normalna jazda miasto 7,8 litra. trasa 7. Silnik cichy, jedynie po rozruchu na zimno w garazu trochę klepie. Zero brania oleju. (Silnik)
4,1
~Przemek
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Fajne autko, szkoda, że karoseria zaczyna korodować po tak krótkim okresie eksploatacji. Mógłby też nie bujać się tak na zakrętach.
~LoneWolf
Sedan 2.5 24v 156KM 115kW
Kupiłem kilka dni temu wersję diesla 2.0 turbo 155 KM, ale nie ma na liście do wyboru, więc piszę. Spalanie w trasie 5.6 w mieście 6.2! Przyśpieszenie 9.5 do 100. Cud! to trzeba samemu przeżyć. Doskonała elastyczność i ten pomruk a w lusterku widzę miny zdziwionych kierowców... przez krótką chwilę -;0)) (Silnik)
~Piotr EM
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Za niecałe 70.000 PLN (rocznik 2008) trudno o fajniejsze auto.Jeździ ich bardzo mało. Szkoda, bo zasługuje na więcej chętnych.Dobrze, bo nie jest sieczką drogową nagminnie kupowanych marek.Na drodze nie jest \"jednym z dziesięciu\"(widocznych aut tej samej marki).Jest jak rodzynek w cieście.
~W.
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Bardzo wygodne, obszerne i nieźle wyposażone auto (mam model LT). Spisuje się dobrze jako samochód rodzinny.
~meloman
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
jestem mile rozczarowany. samochód jak samochód, ale jego niezawodność czyni go milszym sercu :). pytanie tylko - jak długo??
~marko
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
bardzo fajne autko pięknie sie prezentuje i dobrze jeździ
~Tadek
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
W sam raz na to auto i jego masę. Z gazem eksploatacja wychodzi taniej niej diesle. Wysoki Moment dostępny już od ok 1800 obr, a prawdziwego kopa dostaje po 3,5 tys. DO setki z gazem pewnie trochę ponad 10 sek, ale na każdym biegu powyżej 3,5 tys to mało które auto lepiej idzie :) Silnik bardzo cichy, na trasie głośniejszy jest szum opon i powietrza. (Silnik)
3,8
~pasti
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
2.0 diesel Bardzo głośny, wpada w duże wibracje a jego dźwięk przypomina mi odkurzacz. ponadto łapie dopiero pow 2000 obrotów więc turbo dziura jest bardzo duża. Pomimo to jest w dynamiczny dobrze przyspiesza na 4 i 5 biegu (Silnik)