Lista ocen Chevrolet Kalos (9) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lissa
Hatchback 1.4i 94KM 69kW
Autem jeżdżę już od 1,5 roku, kupowane kiedy nie było na polskich forach zbyt wiele opinii na jego temat. Wcześniej jezdziłam matizem, który palił 6,5-7,5 po przyciśnięciu. Kalos palił PB 8 litrów ekonomicznie, 8,5 przyciskając więc uznałam, że różnoca jest na tyle mała, że nie ma sensu jeździć jak emeryt. Porównując do lżejszego matiza to wcale nie wypada tak źle. Gaz założony, czasem trafi się jakiś problem, ale już sama nie wiem czy to...
~Robert
Hatchback 1.2 72KM 53kW
Tu wielki minus tego samochodu.Jak na tak mały samochód to pali on jak smok. Nie słuchajcie ludzi którzy mówią ze ten samochód pali im około 6-7l/100km bo to jest nie prawda. Samochód którym jeżdże ma 90tys przebiegu i pali mi średnio 8-8,5l/100km. Byłem w salonie chevroleta i powiedzieli mi że tak te samochody palą. Od razu mówie ze nie mam ciężkiej nogi jeźdze nim maks 80km/h, przed światłami robie redukcje i hamuje samochód silnikiem....
~Łukasz
Hatchback 1.4i 94KM 69kW
Normalna eksploatacja, regularne wymiany i reagowanie na jakiekolwiek nieprawidłowości - pozwala to na uchronienie się przed poważnymi naprawami niedużym kosztem. W czasie 3 lat na części przeznaczyłem około 800 zł - w tym raz chłodnica, klocki, olej, filtry, płyny.
~Wojciech
Hatchback 1.2 72KM 53kW
Auto ma bardzo tanie i łatwo dostępne części zamienne. Dużo zamienników, chociaż czasami trudno jest je dobrać (mieszanina części z różnych samochodów). Jak na taki mały silnik pali jedynie dość dużo.
~MARIO
Hatchback 1.4 82KM 60kW
MASAKRA. OK 8-9 LITRO NA TRASIE PRZY 90KM/H. W MIESCIE TO JUZ NIE WIEM. MOJA STARA MAZDA 6 Z SILNIKIEM 1.8 SPALALA SREDNIO 2 LITRY MNIEJ NA 100KM
~Michał
Hatchback 1.4 82KM 60kW
to auto pali 7,6 litra benzyny na traszie przy prędkośći 90 może 100 km/h totalna porażka. w mieście 10-11litrów max12 to małe autko.
~Jacek
Hatchback 1.4i 94KM 69kW
Części zamienne nie są drogie ale za to robocizna jak w każdym innym jednak kosztuje sporo.
~mrówka
Hatchback 1.2 72KM 53kW
potrafi zaskoczyć wszystko od kultury jazdy
~marko
spalenie ok 7l/100km w mieście