Lista ocen Chevrolet Lacetti (273) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 173 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KierowcaLacetti
Hatchback 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Części są tanie, chociaż nie są chyba tak łatwo dostępne jak bardziej rozpoznawalnych marek. Dla mechanika nie robiło to jednak problemu. Odejmuję tutaj spory minus za spalanie, a przez to koszty paliwa. Jak na takie auto 8/9 l/100 km - cóż, mogłoby być mniej.
~piotrjakobowski@o2.pl
Hatchback 1.8 DOHC 16v 121KM 89kW
Jak na tej wielkości motor, to trzeba powiedzieć, że pali za dużo. Przy mojej jeździe palił średnio 10,5l. Rzadko spalał poniżej 9. Niedawno założyłem instalacje gazową STAG i jest rewelacja. Pali tyle samo co na benzynie, a kultura pracy silnika się wcale nie zmieniał.
~szary żuczek
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
gorzej niż tragiczna jakość montażu instalacji gazowej. widać ,że serwisy nie mają o tym nawet bladego pojęcia. najgorsze jest rozpowszechnianie przez nich bajek.z gazem nie ma nawet co zaglądać do autoryzowanych serwisów więc o spalaniu gazu nawet nie piszę bo chce się płakać.
~Manix
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Są auta, które palą mniej przy poj. 1,4, ale weżmy pod uwagę, że to silnik rzędowy o mocy 95 KM.A poza tym są samochody, które zużywają więcej paliwa a ludzie je kupują. Dlaczego? Jest takie powiedzenie: powiedz mi ile masz lat, a powiem ci ile pali twoje auto...
~automaniak300@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
narazie po 1600 km przebiegu jestem zadowolony,bo wszystko sie musi podocierac i poukladac na trasie bez szalenstw bo nie szaleje 80/100 km/h przy czasem zalaczanej klimie manualnej 6.5 l/100 to uwazam za bardzo dobry wynik( lanos 1500 palil mi 6.3 bez klimy)
~Krakus
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Na początku palił prawie 11 l /100km, czego nie omieszkałem skrytykować do bólu w przysłanej do mnie ankiecie. Po ok. 2000 km zaczął sie uspokajać i teraz w mieście, z klimą pali 9,2 l/100 km, czyli prawie tyle, ile dane fabryczne. Na długiej trasie jeszcze nie sprawdzałem
~platini
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Cóż, na trasie zjadł prawie 8 litrów, ale jazda była dość dynamiczna, więc trudno mieć pretensje. Jazda miejska dopiero przede mną, jestem przygotowany na 10l, a z pracującą klimą albo ogrzewaniem pewnie więcej. Ale kupując auto o takiej masie z silnikiem 1,6 nie oczekiwałem cudów.
~Detalowy
Kombi 1.8 DOHC 16v 121KM 89kW
Auto niby jest budowane na astrze. Silnik, osprzet wszystko z astry. Wszedzie GM grawer ale czesci zamienne tansze niz do opla. Auto mialo byc tanie w utrzymaniu i jest. Auto mnie nie zawiodło nigdy wiec poważnych napraw nie mialem. Sama eksploatacja
~jajkonatwardo
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Mam gaz więc nie płaczę, Ale na benzynie nie byłoby świetnie - żłopie gazu w warszawskich korkach ok. 14/100 - ale to w sumie jazda na czas a nie na odległość. W trasie jest już przyzwoicie - na 9 litrach gazu da się normalnie jechać bez hamowania nogi
~zadowolony
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Nie spodziewałem się super oszczędnego zużycia paliwa. Samochód jest jeszcze niedotarty. W jeździe mieszanej na razie spala mi 8,7 litra. Diesel 130 KM palił mi non stop 10 litrów. Wiec chyba jest nieźle. Na przeglądzie jeszcze nie byłem.