Lista ocen Chevrolet Spark II (13) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~monika.gil@wp.pl
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
ceny przeglądów jak dla mnie są koszmarne. usługa przekracza koszt wymienionych olejów i filtrów.dobrze, ze jeszcze tylko rok serwisowania o i potem rezygnujemy. Zużycie paliwa chyba nie jest złe. Miasto benzyna ok 7l ale LPG też max 8l. na trasie benzyny zjadł ok 5l a LPG ok 6-7l. Dużo zależy gdzie się tankuje, bo ja na jednej miejscowej stacji już się przejechałam tak oszukują.
~kociolek
Hatchback 1.2L DOHC 81KM 60kW
Auto pali o 1,5 litra więcej niż podaje producent niezależnie czy jest to trasa czy miasto. W salonie wciskają mi kit że to moja wina, że to zależy od mojej nogi.Auto Miało być ekonomiczne a ono jest drogie w utrzymaniu. Na 15000 km muszę wydać o 1200 pln więcej bo auto tylko spala o 1,5 litra więcej na 100 km.
~Michał Lastocki
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
40tys i tylko żarówki wymieniam. Silniczek jak na małe auto przystało zużyciem nie zabija, ale widzę, że są bardziej ekonomiczne konstrukcje. Ubezpieczenie z AC i NW 900zł. Cool. Przegląd duży ostatnio płaciłem 600zł. Tragedii nie ma.
~bartas83
Hatchback 1.2L DOHC 81KM 60kW
auto bardzo oszczędne jeżdząc z prędkościami 80-140 km/h spalanie waha sie w granicy 6-7 l gazu/100km tanie części
~Darecki
Hatchback 1.2L DOHC 81KM 60kW
mial palic ok 5,5 l na 100 km(66 mil)... od samego poczatku palil 7,5-8 na 100 km nie mialo roznicy trasa czy miasto tragedia
~sebahifi
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
Jak masz lekką nogę to pali bardzo ladnie..Zreszta trzeba byc debilem zeby katowac tak mały silniczek..!!!to nie Camaro ani Corveta...
~Asad5
Hatchback 1.2L DOHC 81KM 60kW
zgodnie z danymi producenta - silnik 1.2 palił zimą na trasie do 6 litów max (średnio 5.5) - aktualnie (wiosna) 5.1-5.3
~ Stefan
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
Przy lekkiej nodze uzyskalem na trasie 1100 km średnie spalanie 3,9 Pb, na gazie mieści się w 6 l.
~Adam
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
Super tylko tankuję LPG i jeżdżę nie licząc elementów eksploatacyjnych
~Pikale
Hatchback facelifting 1.2L DOHC 81KM 60kW
Spalanie 7l gazu na 100km. Nie wyobrażam sobie bardziej ekonomicznego samochodu.