Lista ocen Chevrolet Spark II (44)

~maniek
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
1,0 - do przemieszczania się po mieście dla kobiety w miarę wystarczający, na trasie należy zapomnieć o wyprzedzaniu jak nie mamy wolnych conajmniej 500 metrów. Niestety autko czuje każdą górkę oraz klimę. No ale coś za coś... (Silnik)
~ Stefan
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
Lubię male zwinne autka, nie muszę jeździć powyżej 120km/h a za to wszędzie wjadę i TANIO.
~Jarkacz
Hatchback 1.2L DOHC 81KM 60kW
Bardzo fajne auto na miasto, 6 litrow po miescie takim jak WaWa, praktycznie nie awaryjne, rozrząd na łancuszku, super auto dla kobiety, choc sam jezdze z mila checia, moja matka tez zadowolona kupila takiego samego, siedzi sie extra.
~Pikale
Hatchback facelifting 1.2L DOHC 81KM 60kW
Bardzo fajne, miejskie auto. Mimo małych gabarytów posiada całkiem sporo miejsca. Z LPG bardzo ekonomiczne. Praktycznie bezawaryjne.
~Olaf L.
Hatchback 1.2L DOHC 81KM 60kW
Jeżdzę już 3 lata, nastukalem 240 tys przebiegu, do tej porty oprocz olejow nic nie robilem, silnik pancerny na łańcuszku rozrządu, dobra jednostka, 1200CM3 pojemnosc i 80koni mozna kogos wyprzedzic, bezpieczniej niz 1.0 - spalanie mojego 1.2 w granicach 5 litrow po miescie, w trasy nie jezdze, auto kupione wylacznie na miasto, ciasne uliczki, i latanie od A do B po Warszawie, gdybym mial kupic znow jakis samochod miejski to znow bym wybral...
~maślak
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
Samochód na 5 ! 3 lata w eksploatacji z fabryczną instalacją lpg. Wymieniany był tylko czujnik ciśnienia oleju (wezwanie producenta) i 2 żarówki. 3 lata to tylko wymiana oleju i filtrów i tankowanie. Instalacja LPG bardzo dobra. Spalanie lpg z klimatyzacją w mieście to 7-8l. Auto małe, zwinne, świetnie się prowadzi, dobre audio. Silnik mały, na trasie wiadomo, ma problem ale pędził bez problemu po autostradzie 150km/h a w kabinie cisza :)...
3,7
~kociolek
Hatchback 1.2L DOHC 81KM 60kW
Auto pali o 1,5 litra więcej niż podaje producent niezależnie czy jest to trasa czy miasto. W salonie wciskają mi kit że to moja wina, że to zależy od mojej nogi.Auto Miało być ekonomiczne a ono jest drogie w utrzymaniu. Na 15000 km muszę wydać o 1200 pln więcej bo auto tylko spala o 1,5 litra więcej na 100 km. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Kleszczu
Hatchback 1.2L DOHC 81KM 60kW
Auto stworzone do miasta - ale i z tyłu zapakuje się dzieciaka do szkoly, czy osoby dorosłe - bagażnik w sam raz - zakupy i najwazniejsze sprawy przewioze - fotele jak się złozy to i do IKEII mozna jechac po nową meblościankę. .... Auto mało pali, mało awaryjne.
~Zadowolony
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
Auto bardzo dobre na miasto. Słabe przyspieszenie i moc silnika, ale tego konsument nie powinien oczekiwać po tym samochodzie :)
3,5
~kwp
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
Do miasta super. Dźwięk troszkę jak w ścigaczu Hondy ;) Zdecydowanie gorzej poza miastem. Autko traci oddech pod górkę, trzeba redukować i piłować silniczek. Spalanie w jeździe mieszanej ok - za 120 zł przejechałem 500km (Silnik)