Lista ocen Chrysler Crossfire (18) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KOKO
Coupe 3.2 i V6 SRT-6 335KM 246kW
POWIEM TAK AUTO W SALONIE W POLSCE W 2006 ROKU NOWE KOSZTOWAŁO OK 260 TYS ZL TO BYŁA BARDZO WYSOKA KWOTA MIMO TEGO ZE AUTO DYSPONOWAŁO MOCNYM SILNIKIEM PONOC SPRZEDAŁY SIE TYLKO 2 SZT W POLSCE . POCZEKAŁEM DWA LATA I KUPIŁEM ZA NIECAŁE 130 TYS PRAKTYCZNIE NOWA STUKE W NIEMCZECH I UWAZAM ZE TO BYŁA UCZCIWA CENA . NA DZIEN DZISIEJSZY CENY TYCH AUT W UCZCIWYM STANIE CHOC JEST ICH BARDZO MAŁO ZWŁASZCZA W POLSCE KRZTAŁTUJA SIE W GRANICACH 55-70 TYS...
~kubuś
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
no ku..wa panowie i panie ja płacilem w 2004 70000 i było dobrze dziś kosztuje 35000 tyle co jakaś honda, fiat, opel czy coś tam coś co nigdy nioe będzie tak dobrze wyglądało. Moim zdaniem to wielki samochód ten wygląd jeszcze wiele lat będzie budził emocje, Ja mam czarnego i wygląda jak batmobil. I pamiętajcie nie ma następcy więc nie ma do czego porównywać
~Kris
Roadster 3.2 i V6 18V 215KM 158kW
bardzo dobrze nowe może trochę drogo konkurencja jak np. Z4 s2000, Boxter to jednak lepsze wykonanie wnetrza i detali za podobną sumę ale używane kilkuletnie to super oferta 3-4 letnie auto za 50-60 tyś to 1/4 ceny nowego..u konkurencji trzeba dodać jeszcze z 20-30tyś. uważam że nie warto, chyba że dla prestiżu ktoś chce wydać kilkadziesiąt tyś.
~Kris
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Za taka cene ciezko dostac inny samochod z takimi osiagnieciami. Jedyny, zauwazalny, jakosciowy defekt to plasikowe wykonczenie ktore moglo by byc np: aluminiowe co duzo ceny by nie podwyzszylo a efekt bylby genialny a przynajmniej o niebo lepszy ! Mysle ze nie mam wiecej komentarzy.
~bobi
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Za zadbany, bezwypadkowy egzemplarz z udokumentowanym prawdziwym niedużym przebiegiem trzeba zapłacić minimum 35.000 zł. co nie uważam za wygórowaną cenę za auto, oferujące takie osiągi, radość z jazdy, cudowny wygląd, a przy tym niskie koszty utrzymania.
~mobilna666
Roadster 3.2 i V6 18V 215KM 158kW
... to auto robi wrażenie, jakby nie wiem ile kosztowało, a cena jest przystępna, nie zalicza się do aut z górnej półki, tak że za tę cenę jest świetne!
~Kazik
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Bardzo piekna stylistyka i super sportowe zacięcie. Emocje jakich dostarcza ten pojazd- BEZCENNE :)))
~qqv@wp.eu
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Za te pieniądze i z tym wyglądem raczej nie widzę nic lepszego choć moja celica była the best na tamte lata
~Józef Nikodem
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Uzywane stracily dosc duzo na wartosci choc to przeciez podwozie, wnetrze i skrzynia Mercedesa.
Dziennik kosztów dla Chrysler Crossfire
9,4
~Adam
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
za te pieniądze swietny samochód, jako pierwszy z tylnym napędem.