Lista ocen Chrysler Neon II (25) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fleex
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Według mnie do 110 km to naprawdę cichy samochód, jak stoi na luzie to z tyłu praktycznie go nie słychać mimo 2 litrowego silnika. Powyżej 120 km jego brzmienie nie zachęca do szybszej jazdy.
~Goooliat
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Na akceptowalnym poziomie, nawet przy większych prędkościach jest OK - auto jest dość aerodynamiczne, silnik też nie doskwiera. Denerwuje tylko dźwięk kamyków uderzających o nadkola.
~BiG
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
i tu zaczynają się schody silnik w normie tym bardziej że lubię czasem poszaleć , uszczelki drzwi słychać przy większych prędkościach reszta OK OCENA 4-
~iso 9000
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
To kwestia gustu, jest troszkę głośny, ale jego dźwięk nie męczy. Przy prędkości ok 130 km/h głośność wyraźnie wzrasta.
~Kilroy
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Jest dosc glosny, przy wyzszych obrotach, nawet bardzo. Taka jest cena za sportowa jazde. Przy wyzszych predkosciach dosc duze szumy.
~marco-neon II
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Super cichutki przy normalnej jezdzie, przy trybie sport i dlugim przełaczaniu biegow glosny sportowy ryk, czyli ogolnie bomba :-)
~Seba
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Jeden z nielicznych minusów samochód przy dużych prędkościach staje się nieco głośny.
~Future
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Auto slabo wyciszone, nie da sie ukryc, dla nielicznych to jedna z wad, ja lubie slyszec moje auto.
~jagerwolf
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Jest Ok. Na pewno nie przeszkadza w słuchaniu muzyki, a z fabrycznym Alpine jest czym.
~Pepe
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
auto slabo wyciszone, powyzej 160 auto zaczyna milknac i robi sie coraz ciszej, niewiarygodne ale prawdziwe;)