Lista ocen Chrysler PT Cruiser (51) - Ergonomia

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zigi
MPV 2.4 i 16V 150KM 110kW
siedzisz jak w fotelu przed TV, szczególnie jak włączysz tempomat i ruszysz gdzieś w trase. jak dla mnie super. wszystko na swoim miejscu niestety minus za umieszczenie sterowania szyb
~msiewicz@wp.pl
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
Trzeba się przyzwyczaić do przycisków otwierania szyb na konsoli środkowej. Podłokietnik indywidualnie dla każdego fotela niestety nie ułatwiają zmiany biegów - do jazdy w mieście lepiej go zchować.
~pablo
MPV 1.6 i 16V 115KM 85kW
Deska nie ma odpowiedników w innych markach, więc trudno porównywać do czegokolwiek innego. według mnie i jak na ten styl, to bez zarzutu.
~Romek
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
potrafił sie nawet przełacznik kierunkowskazów zepsuć tragedia wetylator chłodnicy sie spalił w trasie juz nie wiem co jeszce może sie w nim posuć. Tragedia
~pt:)
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
Trzeba się przyzwyczaić do specyficznego umiejscowienia przycisków opuszczania szyb i tylnej wycieraczki.Ale jak się przyzwyczaiłem to nie przeszkadza.
~POVERa
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
specyficzne umiejscowienie guzików do regulacji położenia szyb przeszkadza w myjni ręcznej, gdy notorycznie duszą mi na zamykanie auta i włącza się alarm
~Michal
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
Trochę się trzeba przyzwyczaić do choćby umiejscowienia guzików od szyb albo tylnej wycieraczki, po pewnym czasie nic nie sprawia trudności
~kierowca
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
ZASTRZEŻENIA TYLKO DO PRZEŁĄCZNIKÓW OTWIERANIA SZYB Z TYŁU , PROJEKTANT POJECHAŁ PO BANDZIE UMIESZCZAJĄC JE PRAWIE NA PODŁODZE.
~KAROL I ULA
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
nic nie pobije amerykanskich wozów. zapomnijcie o europejskich ciasnotach. raz pojeździsz amerykańcem i już wszystko wiesz !!!

Chrysler PT Cruiser – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~1974.yell@gmail.com
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
Choć na początku drażniło niektóre usytuowanie przełączników to teraz cieszy--jak na zewnątrz tak wewnątrz jest po prostu inny.