Lista ocen Chrysler PT Cruiser (125)

~Paluch peel75@o2.pl
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
I Love PT Cruiser !!!Chciałbym założyć fan club tego kultowego autka- zainteresowani - peel75@o2.pl
~Sebol
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Generalnie 4. Auto najważniejsze bezwypadkowe. I jak sie da to wersja EU. Reszta nie odbiego od normy. No może jeszcze troszkę ceny części około 15% więcej od innych i mechanik jak widzi w takim aucie to dodaje + 30%. Zawsze możesz kupić BMW i wozić się w rytmi umcyk umcyk. Udając, że kupiłeś auto dla niemieckiej niezawodności.
~anonim
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
SUPER AUTO! Trafiło mi się autko ze skóra, szyberdachem, podgrzewanymi fotelami, felgami w idealnym stanie, auto oczywiście również ideał nie bity ani nie jeżdżony do tyłu :) NO I KOLOR CZARNY KONIECZNIE! Inne nie wyglądają tak, tak no wiecie POLECAM! Przyciąga uwagę swoim pięknym retro stylem. A Ci co mówią że ma brzydki tył albo w ogóle jest brzydki mówią tak z zazdrości. Pozdrawiam i zachęcam do kupna! JESTEM NA TAK!! I NASTĘPNE AUTO TO PiTi!
~MAT, PH@MOJETYCHY.PL
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
PARKUJĄC NA PARKINGU PRZY MARKECIE GDZIE JEST BARDZO MAŁO MIEJSCA ROBISZ TO NA SAMYM POCZĄTKU KILKA RAZY. PO PRZYZWYCZAJENIU SIĘ NIE MA ŻADNYCH PROBLEMÓW (Układ jezdny)
~Octavian
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
ok tylko ta skrzynia dzisiaj to sie z lekka zdenerwowałem jak dwa razy mi zgasł bo za wysoki bieg wskoczył.
~łuki
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
auto oceniam na bdb. i polecam czesci sa tansze niz do aut europejskich czy japonskich i bardzo latwo dostepne
~maras
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
przy większych prędkościach trochę głośny,w miescie cichutko (Silnik)
3,6
~Darek
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Auto fajnie się prowadzi ,środek ładnie wykończony w porównaniu do plastikowych konkurencji ,samochód bardzo lubię czyścić :) bo fajnie się błyszczy ,natomiast bez alufelg i ładnego lakieru ,auto staje się obrzydliwe ... wnioskując że auto ma krótką piątkę jest stworzone na miasto ? tu na chłopski rozum czegoś nie rozumiem ,dużo pali więc na miasto nie jest ,piątkę ma krótką więc na trasę też nie i do tego słabe osiągi jak na 140 km...
~leszek_g2003
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
Promień skrętu jak TIR!Trochę za ciężki, duży opór powietrz tak że v-max kończy sie na 175km/h. Rzuca sie w oczy i ma charakter. W sumie fajny, kupił bym go jeszcze raz.
Dziennik kosztów dla Chrysler PT Cruiser
7,7
12,5
13,7
~Agnieszka
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
Daje dużą radość z prowadzenia, bardzo elastyczny silnik. Ma charyzmę:)