Lista ocen Chrysler PT Cruiser (125)

~antimoon
MPV 1.6 i 16V 115KM 85kW
jedno z niewielu aut na świecie, na pewno rozpoznawalne- reszta to przyżądy do jeżdżenia.
~Marcin z Gdańska
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
To jest po prosty jeżdżące dzieło sztuki pomimo już od kilku lat produkcji cały czas zwraca na siebie uwagę można poswirować to jest auto kultowe ,które należy czcić kocham je jest to van,kombi i Hot-Rod w jednym.
~Waldi. matyjek@wroclaw.dialog.net.pl
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
Świadomie zdecydowałem się na zakup tego właśnie modelu i nie żałuję swojej decyzji.
4,1
~pablo
MPV 1.6 i 16V 115KM 85kW
Samochód nie dla każdego, bo nie każdemu się podoba. Ma niezaprzeczalny urok i wbrew niektórym opiniom nie jest to amerykańska i stylizowana na retro tandeta. Silnik 1.6 zapożyczony przez Chryslera z BMW/MINI zapewnia bezawaryjność i jaką taką ekonomię w zużyciu paliwa przy możliwej do zniesienia dynamice. Jeśli kupimy zadbany egzemplarz, to przy prawidłowej eksploatacji odwdzięczy się w miarę niskimi kosztami eksploatacji.
~POVERa
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
powiedzmy sobie szczerze, że samochód nie jest bez wad zarówno konstrukcyjnych jak i nabytych na naszych drogach, ale jego niepowtarzalny design oraz zadziorny charakter rekompensują większość wad.
~włascicielka
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Kilka lat jazdy bez zarzutów.Samochod bardzo efektowny czego nie mozna powiedziec o innych na ulicy..nie jest przecietny:)
~fabik@oeiizk.waw.pl
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
Samochód jest cool :) Wybrałem go dlatego, że można prowadzić spokojnie w garniaku jak i stroju plażowym. Kształt nadwozia jest magnetyzujący. Mija równo rok jak go mam i cały czas czuję się jak dziecko, które cieszy się nową zabawką. Czekałem blisko rok, aż pojawi się model z silnikiem CRD Mercedesa i nie zawiodłem się. Czwórki są dlatego wszędzie, ponieważ ten durny formularz powiedział mi, że nie można wprowadzać tylu piątek (co za bzdura)...
~zzigi
MPV 2.4 i 16V 150KM 110kW
to auto sie kocha lub nie nawidzi. jak do tej pory dla mnie super. mam nadzieje ze to sie nie zmieni.
~wilbay@wp.pl
MPV 2.4 i 16V 150KM 110kW
Idealnie pracuje na bezynie i na gazie w Europie Zachodniej (Niemcy, Belgia, Holandia). W Polsce albo zła jakość gazu LPG albo jest on zanieczyszczony. Wtryskiwacze instalzcji LPG sekwencyjnej, bardzo czułe na zanieczyszczenia. Instalacja LPI GAZ Gdańsk. (Silnik)
~280E
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Moje auto ma potwierdzony przebieg 200 tys km i jest w bardzo dobrej kondycji pomimo iz zjechalo z tasm montazowych kilkanascie lat temu. Podrozoje nim moja zona ktora wykreca nieprawdopodobe male spalanie w cyklu miejskim tj. ponizej 10litrow LPG na 100km. Gdy ja jade ta sama trase wychodzi ok 12-13 l/100km. Jadac trase bez pospiechu np. prawym pasem autostrady potrafi zejsc ponizej 9 litrow ale ja sie w tedy mecze i zazwyczaj latam lewym i... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )