Lista ocen Chrysler PT Cruiser (125)

~Jarzeb
MPV 2.4 i 16V 150KM 110kW
sporo sie napocilem czy aby to auto spelni moje wymagania i nie pograzy mnie finansowo - JEST COOL
~1974.yell@gmail.com
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
Choć jeżdzę tym wynalazkiem od 6 m-cy jestem nim zachwycony.Jest nietuzinkowy i robi wrażenie.Jest tylko mały problem-jaki samochód wybiore za kilka lat ????No jasne PT Cruiser-a!!!!!!!!
~Piotr Koksztys
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
mogłaby chodzić prezyzyjniej, ma dziwny skok przy zmianie biegów , brak płynnego przejścia (Skrzynia biegów)
~kierowca
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
SILNIK MERCEDESA 2.2 TURBODIESEL (MOC 121 KM WYSTARCZAJĄCA) PRZEBIEG 250 TYŚ. MAM PEŁNE ZAUFANIE ,(WYSTARCZY DBAĆ) NA PEWNO NIE ZAWIEDZIE NAWET PRZY DWA RAZY WIĘKSZYM PRZEBIEGU. (Silnik)
3,5
~octaviusz
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
moze być aczkolwiem przy duzej predkosci szum powietrza daje sie we znaki (Wyciszenie)
2,5
~jkst@acn.waw.pl
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
bardzo szybko brudzi sie tyl samochodu /brak jakiegokolwiek spoilera powoduje ,ze po przejechaniu kilkuset metrow mozna jechac na myjnie,podobna sytuacja jest z brakiem odpowiednich chlapaczy na przednie kola/.kiepski skret oraz bardzo niskie zawieszenie przodu samochodu uniemozliwia parkowanie na miescie.Dzwignia zmiany biegow jest zaprjektowana skandalicznie,obok siebie bez jakiegokolwiek zabezpieczenia jest jedynka i wsteczny ,redukcja z...
~simb
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
ogólnie to co europejskie to super - czyli rewelacyjny silnik mercedesa 2,2CRD, oraz miłe zaskoczenie to zawieszenie, myślełem że to będzie amerykański ponton a tu (prawdopodobnie po europejskich modyfikacjach, auto świetnie trzyma się drogi, doskonale tłumi dziury i nierówności i daje się szybko jechać, przy dużych prędkościach stabilne, wygodne fotele na długą podróż, trochę kiepsko trzymają w zakrętach. Przestrzeń wystarczająca, środek...
~Michal
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
Bardzo miłe i przytulne auto. Niezawodny silnik, ekonomiczny i elastyczny o niekiepskich osiągach (wystarcza dla nie sportowców), wiele osób narzeka na plastiki ale osobiście uważam że PT choć plastik to nic nie trzeszczy i wizualnie sprawia dobre wrażenie
3,7
~obeliksss@tlen.pl
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Piękne auto lecz w dłuższej perspektywie zrujnuje finansowo ,każdego kto kocha samochody.
Dziennik kosztów dla Chrysler PT Cruiser
7,7
12,5
13,7
~KAROL I ULA
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
silnik super bo to jest jednostka japonska. jedyna wada to spalanie. ale mam LPG sekwencje i jestem zadowolony (Silnik)