Lista ocen Chrysler Sebring II Cabrio 2.7 i V6 24V 203KM 149kW 2000-2006 (9) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marcin t.
Cabrio 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
gdy przesiadam sie z chryslera do znajomego i jade jego firmowym punto, to mam wrazenie, ze sie na kazdym zakrecie wywroci. chrysler jest niski i ma wielowahaczowe zawieszenie. to daje bardzo dobre wrazenia z jazdy w zakretach. zadnych przechylow. z kolei w trasie ze wzgledu na gabaryty nie meczymy sie. zrobilem nim trase do slowenii (i spowrotem) sam jako kierowca, wiec wiem :) (poza tym, ze po 26h jazdy z krotkimi przerwami to wygladalem jak...
~Szogun
Cabrio 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Tutaj jak kto lubi. Autko cudownie płynie po drodze - typowo po amerykańsku. Duży rozstaw osi i miękkie zawieszenie dają mi akurat to co lubię. Żona ma Mini Coopera i jak się przesiadam, to trzęsie mną strasznie :)
~staś nel
Cabrio 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
nie wiem gdzie tkwi szkopół, ale auto płynie na prostych drogach, a w zakrętach jedzie jak po szynach. to chyba zaleta niskiego zawieszenia środka ciężkości
~Hubert Łódź
Cabrio 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Pierwszy dzień jazdy tym cabrio i zaliczył bym rów w zakręcie. Zawieszenie porażka, prowadzi się jak fiat 125p albo nexia :). Kanapa na kołach krótko mówiąc.
~Mietek Podnietek
Cabrio 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Auto prowadzi się idealnie - praktycznie sportowo (nisko zawieszony środek cieżkości), przy czym w trasie jest to wygodne zawieszenie i w auto płynie.
~renzor@canpol.pl
Cabrio 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
jedyne co jest klopotliwe, to tak jak w Stratusie, duzy promien skretu, ale to mozna wybaczyc tak duzemu samochodowi
~Antoine
bardzo wygodny. miękkie zawieszenie
~Mark
Cabrio 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
nie da się tym poszaleć, typowa auto do spokojnej jazdy
~Przemek
jak na cabrio