Lista ocen Chrysler Voyager II Minivan 3.3 V6 150KM 110kW 1990-1995 (7) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gerth
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Awaria elektrycznego lusterka = laweta: zwarcie, wpierdut elektryka, bez elektryki nie ruszysz = laweta, łączny koszt (alternator, laweta itp ok 1000zł) Olej może nie chlał ale pił regularnie jak polski rolnik
~EwaR.
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
1 rok: awaria silniczka prawej szyby w trzecim rzędzie okien, wyciek oleju ze wspomagania (koszt ok. 3 zł dziennie bo kupiliśmy droższe i małe oleje, trzeba szybko zrobić), awaria instalacyjna dodatkowego stopu na tylnej klapie.
~Franz
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
gdyby nie moja głupota bym go nie sprzedał ... to amerykaniec tam plastiki nawet nie miały prawa jęczeć a karoseria super bez rdzy kupiłem i sprzedałem a stał pod chmurką 12 miesięcy w roku ...
~Wiesław
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Przez 3 lata ekspolatacji nigdy mnie nie zawiódł, a jest w ciągłej ekspolatacji \"zarodkowej\" i nigdy nic się nie stało jeźdzać nawet z przyczepą kampingową i lawetą
~C.Mamba
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Jak do tej pory wszystko ok, a parę tysięcy wykręciłem i mam wersje bogato wyposażoną, więc wydawało by się że ma się co psuć.
~Piotr
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
alternator, osprzet elektryczny (bałagan w kabelkach) i parę strzałów gazu
~Darek
Jeszcze działa po przejechaniu 340000km