Lista ocen Chrysler Voyager II (36) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gerth
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
To powinien byc drobiazg ale wymiana amorów z przodu szła w tysiace zł. tył też padał, najgorsze jednak było to że był to automat i jeszcze w gazie. Benzyna sie zapchała wiec na benzynie tylko ruszał, dalej na gazie, jak poszło cos z elektryką to nie jechałeś bo LPG sie odłaczał. Kilka razy holowany. Bujał tak że przy jakiejś dziurze rozwaliła sie miska olejowa (a naprawde nie jestem piratem drogowym) - plus że stalowa więc dało sie zaspawać...
~Franz
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
poszła skrzynia ale z mojej winy tak tylko amortyzacja i to rzadko. CZĘŚCI TANIE !!! koszalin koło stacji statoil przy pks ma sklep z cz. do usa cars polecam lub allegro kto mowi ze cz są drogie ten nie umie szukać !! lub nigdy nie śmigał tym cudem tylko z zazdrością gada głupoty o amerykańskich autach...
~Wiesław
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Od czasu zakupu(190tys) nie działa ABS i szczerze nie szukałem przyczyny, poza tym wszystko w najlepszym porządku, na samochodzie widać duże oznaki korozji zewnętrzej na bocznych dzwiach i lewym boku, jednak uwzględniając rocznik 1993 i przebieg prawie 300tys który samochód nie koroduje?
~kasa100@vp.pl
Minivan 3.3 i 163KM 120kW
raz skrzynia ale kupiłem go takiego naprawa 800zł. (sam naprawiałem ) serwis 3000zł. Pompa wody -130 zł. rolka napinacza paska wielorowkowego -200zł. Te awarie unieruchomiły mi auto ale to zaniedbanie poprzedniego właściciela, jakby mógł to by paliwa nie lał i szyb nie mył.
~china.china@interia.pl
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
musiałem skrzynie uszczelnić i wymienić szczotki w alternatorze (8pln komplet i pare godzin roboty) ale na parking dojechał jeszcze sam co prawda bez abeesów i z wyłaczonym komputerem-niepiecie poniżej 12V
~JJ
Minivan 2.5 i 99KM 73kW
Uszkodzenie pompy paliwowej raczej z winy montażysty instalacji gazowej (opinia innego fachowca) nie odciął pracy pompy podczas jazdy na LPG. (Cena pompy ok 150zł).
~Tom
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
I tu znowu REWELACJA !!! . W moim aucie nie popsuło się dosłownie nic - wiem ,że jest to niemożliwe , ale jednak prawdziwe, a jeżdże dużo - w ciągu 5 miesięcy 35 tys km.
~GS
Minivan 3.3 i 163KM 120kW
Lewy przegub - krótki i podatny na uszkodzenie. Zawieszenie przednie - ale to chyba wszystkie auta na polskich drogach są na to podatne.
~Piotr
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Nigdy mnie nie zawiódł mimo niezbyt dobrego przy tym przebiegu stanu, raz nawet wyciekła mi prawie cała zawartość oleju w skrzyni biegów i nic się nie stało.
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager II
14,8
15,7
~studniarz@interia.pl
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
POMPA OD KLIMY. SIŁOWNIK OD CENTRALNEGO ZAMKA. ACHA JESZCE COŚ SILNIK WYCIERACZKI TYLNIEJ... NA CAŁE 256TYS KM. Z CZEGO JA 198TYS KM WYKRĘCIŁEM.