Lista ocen Chrysler Voyager II (58) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Ciągła zmiena pomiędzy piątką a czwórką. Nic nie pasuje żeby jechać zwykłym tępem razem z innymi. No chyba że mielibyśmy lepsze drogi to dałoby się rozwinąć skrzydła.
~nowatrans@poczta.fm
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
prawdopodobnie jedyna pięta achillesowa tego auta, osobiście mam w tej chwili problem z biegiem wstecznym ale autko ma przejechane grubo ponad 200 tys. bezawaryjnie a to bardzo dużo.
~washandgo
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
80 000 sworzeń mechanizmu różnicowego dziurawi obudowę 250 000 wymiana turbiny i tarczek 380 000 wymiana kielicha 3 biegu wszystkie naprawy drogie
~GS
Minivan 3.3 i 163KM 120kW
Nie ma to jak automat :) Bardzo płynnie i bez szarpnięć przerzuca biegi. Start ze świateł powoduje niezapomniane miny na twarzach pasażerów :)
~Wiesław
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Skrzynia rewelacyjna, bardzo eleastycznie pracuje, jednakże trzeba pamiętać o terminach wymiany oleju i wlewać tylko najlepszy olej do skrzyni automatycznej
~kuczwelek@interia.pl
Minivan 2.5 i 99KM 73kW
ręczna skrzynka całkowicie bezproblemowa.piątka typowo na autostradę i dalekie wyprzedzania jak w starym puchatku, ale końcowa 170 jest ok.
~misiu
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
skrzynia nie zbyt płynna piąty bieg źle usytuowany trzeba daleko wyciągnąc rękę żeby go wrzucić, na szczęście jestemm wysoki.
~Piotr
Minivan 2.5 i 101KM 74kW
ostatnio zaczęła kiepsko na zimnym wchodzic dwójka ale w serwisie na przeglądzie rok temu mówili o wymianie linki
~Marcin wieza@hot.pl
Grand Voyager 3.3 150KM 110kW
Działa bez problemów, u mnie muszę jedynie pilnować oleju, jakoś znika co 30000 tys....przerzucanie biegów bardzo płynne....

Chrysler Voyager II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Archi
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
tutaj miałem problemy rozpieprzyła sie przy przeb 70tys.km.,ale byc może dlatego ze za ostro szalałem wcześnierj miałem coupeje