Lista ocen Chrysler Voyager III Minivan (60) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojark
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Uważam że to dobrze wydane pieniadze, należy o niego dbać, a odpłaca się tym samym. Samochód nie jest tani w utrzymaniu, ale jeśli jest min raz do roku przeglądany, wymieniane są systematycznie i na czas (a nie jak się rozpadną) elementy eksploatacyjne. Polecam. ABSOLUTNIE NIE POLECAM EGZEMPARZY POWYPADKOWYCH, TYCH SAMOCHODÓW NIE DA SIĘ DOPROWADZIĆ DO SENSOWNEGO STANU NIE ZALEŻNIE OD ILOSCI ENERGII I CZASU KTÓRY MU POŚWIĘCICIE!!!
~Krzysztof
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
W Polsce cena znacznie przesadzona. Jest to samochód rodzinny, a nie limuzyna. Wystarczy porównać ceny tego modelu na rynku USA, gdzie samochód nie jest dobrem luksusowym, tylko użytkowym. Ale to zastrzeżenie nie do samochodu, a do naszego systemu polityczno-gospodarczego. Panowie politycy idźcie po rozum do głowy. Ciekawe co na ten model pracownicy UOP.
~sektoreczka@interia.pl
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Autko ogólnie jest supcio z tym że od pewnego czasu jak jade 120 i wzwyż strasznie trzęsie sie wszystko w środku i komfort jazy jest zerowy chyba niewiem czego to może być przyczyna opony są wynienione i wyważone amortyzatory też.Korzystając z okazji jeśli ktoś wie z was co to może być please napiszcie mi
~MariuszNawrot
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
Cena a jakość? To dobry wyznacznik. W zakupie tańszy od europejskich konkurentów a przy tym znacznie wygodniejszy. Ceny części zamiennych podobne. Stylistycznie - o gustach się nie rozmawia. Ja nie zamieniłbym na Scharana czy Galaxy.
~Grześ
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
w porównaniu z osobówkami to absolutnie za wysoka jakość i frajda w stosunku do niskiej ceny (używane). Nowe przy swoich mega wysokich cenach są akurat idealne jako stosunek ceny do jakości i przyjemności jako 1:1.
~szary73@gmail.com
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Trzeba pamiętać,że w chwili opuszczania fabryki to była najwyższa półka i dużo z jakości jak i oferowanego prestiżu zostaje mu na długie lata, teraz już są tańsze ale nadal potrafią ująć tym i owym...
~bolec
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
samohód wygodny sprawny co lamnie najważniejsz pojemny.Ostatnia wizyta w serwiśie bmg gdynia bardzo mnie zaskoczyła a zwłaszcza bardzo sprawna i szybka obsługa mojego samochodu przez mechaników
~BAD BOY
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Jak na taki samochód to cena jest przyzwoita można znaleźć tańsze auta w podobnym segmencie ale części zamienne są na prawdę tanie więc użytkowanie Voyagera jest tańsze od konkurentów
~chosroes
Minivan 2.0 i 133KM 98kW
Na plus: (1) niska cena zakupu (2) dostępność i cena części zamiennych (3) prostota obsługi i napraw Na minus: (1) dynamika (2) no i spalanie (ale nie jest bardzo źle)

Chrysler Voyager III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Bocian78
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
Za stosunkowo niewielkie pieniądze możemy nabyć duży, ponadprzeciętnie wygodny i funkcjonalny samochód. Gdyby niektóre części i naprawy były troche tańsze, byłoby super.
Chrysler Voyager III Minivan