Lista ocen Chrysler Voyager III Minivan (80) - Całokształt

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzysztof.malbork@neostrada.pl
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
Mam go od roku bardzo wygodne autko ,byłabym zadowolona ale- nie schodzi z obrotów , nie wyłancza się wentylator. komputer nic nie pokazuje , mechanicy niewiedzą co jest .A tu lato i co dalej jak nikt nic nie wie . Pomijając spalanie ,jakby ktoś mi podpowiedział co można jeszcze sprawdzić aby go naprawić .TO byłabym z niego bardzo zadowolona.Bo przy wyprzedzaniu jest tragicznie zero mocy .Na trasie ok.
~voyager
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Jesli szukasz rodzinnego samochodu, ktory pomiesci wiecej niz 5 osob i stawiasz na komfort podrozy to auto dla ciebie. Napewno jest bardziej oplacalny niz wiekszosc europejskich vanów i dosc dobrze sie prezentuje. Z drugiej strony jezeli masz zamiar kupic cos takiego lepszym wyborem bylaby wersja grand, najlepiej z silnikiem benzynowym + LPG (jesli nie chcesz stracic za duzo na paliwo)
~MariuszZ
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Jestem zadowolony z voyagera. Wygoda na wysokim poziomie. Silnik dynamiczny, pod górę z 7 osobowym kompletem - żadnych skrupułów (170 KM!). Dobrze wytłumiony, chociaż te nasze fatalne drogi ... . Nie powiedziałbym że jest ekonomiczny, sam waży 1,7 tony, więc trzeba go napędzić. Coś za coś. Ale za tą wygodę - warto. Opcje w voyagerach są bogate, kilkulatki tanie, tylko dobrze kupić :)
~Roger84
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Z jednej strony to bardzo duży, bardzo przestronny i jednocześnie bardzo wygodny samochód, który nigdy w długiej trasie mnie nie zawiódł. Z drugiej strony mamy jednak wynalazek w postaci silnika 2,5 TD, który nigdy nie wiadomo, czy za chwile nie zejdzie. tu coś kapie, tam coś dymi. Kupię taki samochód na pewno jeszcze raz albo i nawet nie raz, ale już nie z tym silnikiem.
~emil
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
powod kupna to przestrzen i wygoda jaka oferuje,komfortowe, idealne na wyprawy w wiecej niz 2 osoby, duzo miejsca w bagazniku, nie spisuje sie najlepiej w zime a z tym silnikiem moglby spokojnie miec naped na 4 kola, problem z dosc duzym spalaniem jesli ktos lubi oszczedne autka, mimo drobnych usterek i kilku niedociagniec jest to solidne i godne polecenia auto
~rutmot
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
Auto rewelacyjne. Z czystym sercem mogę polecić każdemu, kto ma rodzinę i chce komfortowo podróżować. Auto stosunkowo tanie w zakupie i wbrew powszechnym opiniom nie obciąża budżetu na co dzień. Po 4 latach jazdy pozostawia u mnie same miłe wspomnienia. Niestety z uwagi na metrykę (14 lat) zdecydowałem się go sprzedać. Już wiem, że będę żałować.
~Michał
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Idealne, pojemne auto rodzinne na polskie i europejskie drogi. Duże spalanie i drogie części, ale w końcu autem można przewieźć mnóstwo ładunku; czy jakiś dostawczak pali mniej? Jeżeli ktoś szuka auta używanego z tego modelu to niech szuka z 2000 r. - VM wróciło do rozrządu na kołach - bezobsługowy - wymienia się go gdy go słychać.
~dominopol@tlen.pl
Minivan 3.0 133KM 98kW
kupując to auto 5 lat temu zainwestowałem w remont i ustawienie podemnie skrzyni biegów, drobne elementy zawieszenia należy naprawiac regularnie, auto jest już wiekowe i ma swój przebieg więc nieuniknione są drobne naprawy chociażby moduł wentylatorów czy reduktor siły chamowania. Jest to fajne i wygodne auto dla rodziny
~jaak65@onet.eu
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
straszono mnie, że to awaryjne auto. Mój nie jest awaryjny. Poza paroma drobiazgami nie miałem z nim żadnych problemów. Mam go już 6 lat, przejechałem nim ok.100tys km i wcale nie zamierzam go zmieniać. Jedyny mankament: sporo pali: 12-15l/100km. Komfort dla rodziny. Zwłaszcza na wakacje :)))

Chrysler Voyager III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~robson
Minivan 3.8 i AWD 166KM 122kW
auto jest idealne na długie trasy. pozatym po bajecznie prostym demontażu foteli i kanapy jest to całkiem fajna furgonetka. ja z familją pakujemy wszystko co sobie wymyślimy na wakacje ,po wyjęciu kanapy, nas dwoje plus dwoje dzieci i jeszcze pies ma gdzie pobiegać. naprawdę auto godne polecenia.
Chrysler Voyager III Minivan