Lista ocen Chrysler Voyager III Minivan (80) - Całokształt

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jarek_27@poczta.onet.pl
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Auto kupione w salonie,sprawuje sie znakomicie.Jedyne na co moge narzekac i co mnie mocno irytuje to stuki i trzeszczenia tylnych siedzen.Probowalem podkladac gume ale brzydko to wyglada wiec trzeba polubic te stukotania
~MALY173@INTERIA.PL
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
zauważyłem ze jakis pan pisał tu że świeciły mu airbagi , mi też świecą i nie wiem czemu a poduszki są bo sprawdzałem moze ktos mi pomoze usunąć tą usterke jak coś to na maila MALY173@INTERIA.PL ,
~szary73@gmail.com
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Ogólnie da się polubić, świetny na długie trasy i na wyjazdy w większym gronie ( 7 osób), po wyjęciu foteli niemal dostawczak, dobrze wyposażony, ciągle atrakcyjny z wyglądu.
~Spokos
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Jazda z prędk. powyżej 150 km/h - Gwarantowana wymiana głowic ! koszt 12.000 zł. Takiego pecha mam po raz trzeci! Przejechałem dopiero 150 tys.km. Fakt - BUTA DOSTAWAŁ.
~makarp@poczta.onet.pl
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Generalnie należy mu się 5, ale sprawa silnika jest niedopuszczalna. Podobno dotyczy to tylko roczników 96-97, które mają rozrząd napędzany łańcuchem (dotyczy diesla).
~Roger84
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Wielki, super wygodny, ale ciągle u mechaniki z powodu jakiś mikro usterek unieruchamiających samochód często na wiele wiele dni. To przesądziło o sprzedaniu.
~vaneo
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
ludzie , idżcie na kurs logicznego myślenia - auto z DIESELEM MA ZAWSZE KILKUKROTNIE WIĘKSZY PRZEBIEG NIŻ auto na BENZYNę z tego samego rocznika
~gal anonim
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
ogolnie samochod całkiem dobry, to co w nim najgorsze jest typowo amerykanskie a wiec słaba jakosc materiałów we wnętrzu i ich spasowanie
~galaxsport@op.pl
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
miałem kilka aut,niewątpliwie to jest najlepsze,pakowne,komfortowe.czego można chcieć wiecej od samochodu.nie zamieniłbaym go na żaden inny,chyba że nowszy!!!
~Pawel
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Jak ktos wczesniej napisał "kosztuje", ale warto bo auto w porównaniu z VW Sharanem lub innymi tego typu o niebo wygodniejsze i bardziej przytulne.
Chrysler Voyager III Minivan