Lista ocen Chrysler Voyager III Minivan (80) - Całokształt

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert S.
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Jak pisałem miesia temu ukradziono mi audi A6 ojciec pożyczył mi Voyagera, pozatym że musiałem na dzień dobry wymienić oleje, filtry, płyn chłodnichy i wiele innych, co kosztowało prawie nic ;). Wymiana filtra powietrza zniwelowała w 90% drżenie na biegu jałowym opisywanie przez innych.
~merol
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
Mam ten samochod i slyszalem ze niedlugo powinna mi pasc skrzynia :D jak na razie nie mam z nia problemow ale chcialbym sie juz za wczasu ubezpieczyc. gdzie zrobic to najlepiej? dodam ze mieszkam na podkarpaciu, tak wiec najdalej krakow - w-wa. jaki jest koszt nowej?
~Tomaso
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Trudno tak w kilku słowach. Najbardziej rozczarowany jestem pracą zawieszenia i skrzypiącymi plastikami we wnątrz auta. Tęsknię za swoim Peugeotem. Za tą ciszą przy 160 km/h i lekkim świstem powietrza przy 200km/h. Okazuje się że amerykańskie samochody są fajne ale tylko na filmach.
~Krzysztof
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Pierwszy i jedynie prawdziwy VAN bez cudzysłowiu. Gra drugoplanowe role w większości familijnych filmów rodem z USA. Świetnie się w nim czują kobiety, i to zarówno na prawym jak i na lewym fotelu. Jeżeli ktoś dojrzał do statecznego samochodu, to tylko Voyager. Inne to namiastka vana.
~Marian73
Minivan 3.0 133KM 98kW
komfort jazdy niesamowity,na miasto skrzynia automat-idealna,w trasie tempomat i prowadzisz jedna reka i jedna noga -relaks,.ogolnie nie ma się co bac automatycznej skrzyni czy silnika-części ogolno dostępne ceny klockow-150 zl,rozrzad komplet za 480 zl
~Darek
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
Samochód z wyglądu ładny i bardzo wygodny. I to tylko te dwie pozytywne cechy. Reszta to niestet negatywy. W wersji Voyager bez grand za mały bagażnik. Zbyt duża usterkowość, za drogie części zamienne i za mała wiedza fachowców od tych samochodów.
~TI
Minivan 2.0 i 133KM 98kW
Bardzo dobry samochód rodzinny. Wygodny i przyjemny w prowadzeniu. Podobno jest taka opinia, że jak ktoś kupił raz Voyagera to już nie kupi nic innego. Zobaczymy jak narazie to mój pierwszy ale wydaje mi się, że w tej opinii może być wiele prawdy.
~Grześ
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
doskonały dla ojca, szefa i w ogóle faceta który przedkłada komfort bezpieczeństwo i przyjemność jazdy nad trzęsące się pudełka szorujące tyłkami po asfalcie. Szczeniaki w Golfach i tak nie mają szans na wygraną podczas ścigania się spod świateł :-)
~k.adam@hoga.pl
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
auto luksusowe z górnej półki, jakość wykończenia lepsza niż w nie jednym nowym vanie. Większość aut, które widziałem była w bardzo dobrym seryjnym wyposażeniu. Mankamenty jak w każdym samochodzie zawsze są ale oólnie jestem bardzo zadowolony

Chrysler Voyager III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~piotr@euro-punkt.eu
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Polecam ceniącym komfort i przestrzeń. Mam opory z jazdą nową Almerą, zawsze korzystamy z Voyagera. 230 tys km i silnik jak nowy, bez dolewania oleju od wymiany do wymiany, zapala zimą bez najmniejszych problemów. Polecam.
Chrysler Voyager III Minivan