Lista ocen Chrysler Voyager III Minivan 3.3 V6 158KM 116kW 1995-2000 (15) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~On
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Dla mnie jest to auto doskonałe. Na wiosnę będę miał do wymiany szczotki silniczka elektrycznego podnoszenia szyby. Zużyły się, a nowe które zaadoptuję np. od odkurzacza będą kosztować może 10 zł max. \"Wariujący\" włącznik wycieraczek przedniej szyby.Niezależnie ode mnie, ustawiona przerwa ich działania sama się ustawia.Prawie jak czujnik deszczu ;-) Czas było do tej \"usterki\"przywyknąć i przywykłem.
~PiotrS
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Zdarzają się, natomiast od 9 lat jak nim jeżdżę zawsze dowiózł mnie do domu, w tym okresie dwa razy sciągałem go lawetą spod domu do warsztatu, ale za pierwszym razem okazało się, że awaria akumulatora, za drugim- zawiesił się wskaźnik paliwa i całe wyjeździłem- wystarczyło dolać. Dla mnie bomba!
~szary73@gmail.com
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Tutaj plastiki nie pozostawiają miejsca na zbyt wiele wyrozumiałości, i jeśli ktoś ma mniejszy próg odporności na plastik ogólnie to wrażenia mogą być mieszane. Lecz bez tragedii, da się to znieść, kwestia przyzwyczajenia.
~jaak65@onet.eu
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
jedyne usterki: uszkodzony wyłącznik kierunkowskazów, uszkodzona linka podnoszenia szyby, uszkodzony pedał hamulca postojowego - moim zdaniem na 6 lat i prawie 100000 km to niewiele
~MariuszZ
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Nie przywiązuję wagi do drobiazgów. Np. nie wyskakuje mi centralny zamek w prawych drzwiach. Naprawię.
~knysz
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
żadnych problemów , nigdy nie stałęm na trasie praktycznie nie ma się co zepsuć , warunek o auto trzeba dbać
~automan
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Beznadziejny lakier a samochud z salonu, wykończenie wnętrza (materiały) jak na tej klasy "wózek" kiepsko..
~nonu@o2.pl
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Czasem coś jest nie tak ze zamkiem centralnym, ale to samo ustępuje.
~efekt
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
naprawde pierdołki, żarówka, końcówka drążka, gumka stabilizatora
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager III Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
15,1
~Tusio_2005
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
żadnych awarii. raz na 140.000 km bezpiecznik od swiateł sie przepalil.
Chrysler Voyager III Minivan