Lista ocen Chrysler Voyager III Minivan 3.3 V6 158KM 116kW 1995-2000 (12) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sektoreczka@interia.pl
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Autko ogólnie jest supcio z tym że od pewnego czasu jak jade 120 i wzwyż strasznie trzęsie sie wszystko w środku i komfort jazy jest zerowy chyba niewiem czego to może być przyczyna opony są wynienione i wyważone amortyzatory też.Korzystając z okazji jeśli ktoś wie z was co to może być please napiszcie mi
~Grześ
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
w porównaniu z osobówkami to absolutnie za wysoka jakość i frajda w stosunku do niskiej ceny (używane). Nowe przy swoich mega wysokich cenach są akurat idealne jako stosunek ceny do jakości i przyjemności jako 1:1.
~szary73@gmail.com
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Trzeba pamiętać,że w chwili opuszczania fabryki to była najwyższa półka i dużo z jakości jak i oferowanego prestiżu zostaje mu na długie lata, teraz już są tańsze ale nadal potrafią ująć tym i owym...
~On
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Nie wiem jaka jest dziś wartość mojego samochodu, ale załóżmy, że może ok 10 tys zł. Kupcie coś tak olbrzymiego z takim wyposażeniem w takich gabarytach, tak wygodne w takiej cenie...
~Tusio_2005
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
trzylatek - to jest najcelniejszy strzał. kapitańskie fotele, automat, 3.3 (bo 3,8 to juz tylko więcej pali, a nic konkretnego w zamian więcej w sumie nie daje)
~knysz
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
przy tej jakości cena nie jest zbyt wysoka pewnie przez złą renomę robioną przez użytkowników nieudaczników , bez obrazy ale myślę o takich którzy zajeżdżą każdą brykę
~Tusio
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
wystarczająca. jedynie przy zakupie nowego auta może boleć utrata wartości w pierwszych latach. np nowy kosztuje 240 tys, a taki 7 latek około 38 tys - to duża różnica
~nonu@o2.pl
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Wyposażenie i jakość wykończenia są jak najbardziej warte swojej ceny. Oczywiście pod warunkiem że mamy do czynienia ze zadbanym modelem.
~Artur
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
OK. bez uwag dla aut 3 letnich i starszych. Nowy ma ciut wybujałą cenę.
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager III Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
15,1
~Rafał
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Lepszego stosunku jeszcze nie znalazłem.
Chrysler Voyager III Minivan