Lista ocen Chrysler Voyager III Minivan 3.3 V6 158KM 116kW 1995-2000 (13) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~On
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Dla mnie rewelacyjny. Ten samochód jest stworzony do dalekich podróży. Jazda nim, to czysta przyjemność.Po przejechaniu dowolnego dystansu, nawet setki kilometrów, nic człowieka nie boli. Fajnie wysoko się do niego wsiada. Kiedy trzeba wsiąść do jakiejkolwiek innej \"zwykłej\" osobówki, to wsiada się jak na kibel ;-) strasznie nisko, a później jeszcze trzeba jakoś z takiego auto wysiąść... ja dostaję zadyszki ;-)
~Artur
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Jeżeli poczujesz że czujesz fakturę jezdni i kamyczki pod kołami to wymień amortyzatory (180.000 km. Normalnie - mięciutko i płynnie. Bardzo przyjemna sprawa. Jest ok. Trzeba uważać wchodząc w ostry zakręt. To nie niski japończyk ani twardy niemiec - po prostu zwolnij.
~Rafał
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Komfortowy, jednak to amerykanin, nie nadaje się do dynamicznej jazdy po krętych drogach. Osobiście jestem bardzo zadowolony i każdy kto ze mną się przejedzie wyraża podziw dla komfortu podróżowania.
~Tusio
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
jedyna uwaga to taka iz nie czuje sie kontaktu z podłożem, co jest baaardzo wygodne ale może byc niebezpieczne. Poza tym kierowca jest odseparowany od polskich kiepskich dróg.
~szary73@gmail.com
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Na naszych drogach to choćby i niezniszczalny to i tak się zepsuje jakaś gumka czy łącznik, we wszystkich innych też się psują...
~efekt
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
komfort dający zadowolenie więc przez to mniej czuć drogę. Miękki i miły. Ale bez rewelacji ani w strone sportu ani w strone bujanki
~automan
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Taki sobie , z kolega jezdze do pracu Volvo V70. To jest układ jesdny !! Mam mozliwosc porówac na codzień... wiem co pisze!
~nonu@o2.pl
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Na równej nawierzchni płynie, ale takich w Polsce mało, to amerykanin więc buja cuitkę.
~Tusio_2005
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
spisuje się wystarczająco. komfortowy, miękki, ale wytrzymały przy towarze bo ma z tyłu resor.

Chrysler Voyager III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~fremmed
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Nie mam zastrzeżeń, działa dobrze, uważać na dziury.
Chrysler Voyager III Minivan