Lista ocen Chrysler Voyager III Minivan 2.5 TD 116KM 85kW 1995-2000 (32) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojark
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Całość zawieszenia jest bardzo komfortowa, miękka, typowa dla amerykańskich konstrukcji. W warunkach miejskich nawet jak na ten gabaryt i masę to trzeba przyznać że sprawuje się poprawnie. Zastrzeżenia pojawiają się przy wyższych prędkościach (powyżej 120 km/h) wówczas trzeba naprawdę myśleć o tym co się robi za kierownicą, szczególnie w zimie. przednie zawieszenie ma typowe uszkodzenia gałek, drążków stabilizatora, które potem nieprzyjemnie...
~Tomaso
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Nierozumiem dlaczego w Peugeocie, który waży ok. 1300kg i jest lżejszy od Chryslera o jakieś 500kg nie czułem drogi, większość dziur na drodze mnie nie dotyczyła. Po przesiadce do Chryslera czuje wszystko. Zawieszenie cholernie twarde-toporne, mój stary 20-to letni Ford Tranzit, który jeżdzi w firmie lepiej amortyzuje nierówności niż voyager-porażka. Amerykanie powinni przyjechać do Francji i uczyć się od francuzów jak się robi zawieszenia....
~Roger84
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Samochód bardzo dobrze się prowadzi, zwłaszcza zimą, kiedy właściciele małych samochodów trzymają się kurczowo kierownicy jadąc 30km/h, a tu 2 tony masy robią swoje. Bajka kończy się niestety w momencie, kiedy te 2 tony mają ruszyć pod góry na śliskiej (śnieg, lód itd.) nawierzchni. Dlatego m.in. nigdy już nie kupię tego czy podobnego samochodu z napędem na jedną oś bo jest zwyczajnie za ciężki (mam nowe opony, żeby nie było docinek).
~klubowicz91@o2.pl
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Do układu jezdnego jest tylko jedna wada : cena 350zł[licząc z przesyłka] za piastę tylnego koła ( nie jest rozbieralna i nie da się wymienić samego łożyska , mówię tu o wersji z ABS-em nie wiem jak jest z wersja bez o ile była w ogóle produkowana] łączniki i gumy stabilizatora to rzecz która się zużywa i to normalne ze trzeba je wymienić no ale znowu cena robi swoje.
~voyager
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Na dluga podroz super, ale nie probujcie brac zakretow z duzymi predkosciami - niby sie nie przechyla tak bardzo, ale czasem masz uczucie jakby auto mialo sie przewrocic na bok. Zawieszenie jak dla mnie troche za twarde jak na rodzinny van ale to tylko moja opinia. Hamulce moglyby byc troche efektywniejsze.
~Michał
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Na nasze polskie drogi idealne auto. Przy dobrych oponach nie czuć w ogóle dziur i nierówności. Jest to minivan i waży 2,5 tony także nie poszalejesz tym autem, w ostrych zakrętach znacznie się wychyla. Auto rodzinne na długie wypady.
~lodziarz pl
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
komfort zajebisty ale trakcja i zachowanie na zakrętach do dupy, widac ze zawieszenie tlne jak w jelczu, sztywna os na resorach z tyłu. Hamulce mogły by byc lepsze, ale wiadomo oszczędnosc, bębny z tyłu w koncu
~gal anonim
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
komfort wysoki ale zawieszenie starej daty (z tyłu sztwna os na resorach - jak w jelczu) i czuc to z tyłu bo troche podskakuje i zle sie prowadzi w szybkich zakrętach, bywa nieprzewidywalny
~Robert S.
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Jak na tak duże autko to dobre, jak się zbytnio zaszaleje to czasmi podsterowność o sobie przypomina ale jest to do opanowania, zwłaszcza nie lubi zakrętów ze stromych górek przy prędkości powyżej 120km/h.

Chrysler Voyager III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~zym
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Trzeba uważać przy dużych szybkościach na wyjazdach zza lasów, może nieźle bujnąć. Autko także źle znosi koleiny. Ogónie - jeżdżąc przepisowo jest ok.
Chrysler Voyager III Minivan