Lista ocen Chrysler Voyager III Minivan 2.5 TD 116KM 85kW 1995-2000 (26) - Widoczność

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Roger84
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Widoczność do przodu oczywiście znakomita, tak jak na boki i w wielkich lusterkach. Gorzej do tyłu. Trzy zagłówki w tylnej kanapie + przyciemniane szyby = konieczność posiadania czujników parkowania albo kamery cofania. Ja nie mam i za każdym razem się obawiam, że czegoś lub kogoś nie zauważę (odpukać). Poza tym mankamentem jak przesiadam się w mały samochód to przestaje się dziwić, jak to niektórzy nieraz Corsa nie mogą zaparkować.
~Zenon Bombalina
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Wysoki kierowca (187cm) ma problem z ogarnięciem tego co dzieje sie z przodu po bokach - brak regulacji wysokości fotela powoduje, ze dach jest "za nisko" ... Widocznosc do tyłu OK, ale po wyjęciu środkowego tylnego zagłówka. Lusterka w porządku, martwe pole w normie. Jedyny plus to w miare duża wysokość - w korku widok ponad dachami samochodów osobowych.
~Roger84
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Bardzo dobra widoczność z przodu. Do tyłu o wiele gorzej, dlatego warto zainwestować w czujniki cofania albo kamerę, bo szczególnie po zmroku można narobić sobie problemów. To pewnie tłumaczy fakt, że większość tych samochodów, szczególnie w wersji Grand ma poobijane zderzaki z tyłu.
~klubowicz91@o2.pl
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
co do widoczności nie mam zastrzeżeń podgrzewana przednia szyba + nawiew na szyby i nie ma problemu z widocznością [ tylko jedno mnie dziwi brak filtra kabinowego] wiec szyby bez włączonej klimatyzacji/ podgrzewanej szyby lub samego nawiewu po deszczu lub w trakcie mogą rosić.
~stefanwietecha@onet.eu
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
we wszystkich kierunkach,brak \"MARTWEGO POLA\",w\"dwójce\" miałem białe szyby,tylko przednia miała zielony pasek,teraz w \"TRÓJCE\"mam tył i 4 boczne bardzo ciemne,ale nawet żonie to nie prze- szkadza przy manewrowaniu.
~DariuszM
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
doskonała, chyba jedyny taki samochód, dla mnie po prostu wsiadam pierwszy raz i jadę jakbym jeździł nim od dawna, to mi się naprawdę spodobało!!!
~Hack
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Słupki troszkę przeszkadzają, ale można się przyzwyczaić. Przy parkowaniu troszkę przeszkadzają zagłówki tylnej kanapy, ale to kwestia wyczucia auta.
~voyager
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Tu duzy plus. Siedzi sie wysoko, b.duza szyba przednia i niemale szyby boczne. Do tego wielke lusterka boczne.
~Tomaso
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Widocznoś jest super jak to zwykle bywa w akwariumach. Trudno coś nie zobaczyć w aucie w którym jest więcej szyb niż blachy.
~Jacek J.
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
przy elektrycznej regulacji fotela można się ustawić idealnie - wszystko widać (przy zdjętym zaglówku środkowym na tylnej kanapie)
Chrysler Voyager III Minivan