Lista ocen Chrysler Voyager III (99) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 137 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bocian78
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
Za stosunkowo niewielkie pieniądze możemy nabyć duży, ponadprzeciętnie wygodny i funkcjonalny samochód. Gdyby niektóre części i naprawy były troche tańsze, byłoby super.
~On
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Nie wiem jaka jest dziś wartość mojego samochodu, ale załóżmy, że może ok 10 tys zł. Kupcie coś tak olbrzymiego z takim wyposażeniem w takich gabarytach, tak wygodne w takiej cenie...
~Tusio_2005
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
trzylatek - to jest najcelniejszy strzał. kapitańskie fotele, automat, 3.3 (bo 3,8 to juz tylko więcej pali, a nic konkretnego w zamian więcej w sumie nie daje)
~maciek gg:2717183
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
gdy sie potrzebuje duze auto rodzinne i troche miejsca wiecej na jakies pierdoly a do tego "busa" z ladna linia to voyager jst idealny w tych granicach cenowych
~aga lada
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
gdybym miał kupić nowe -nigdy ale używane są dość tanie w stosunku do innych vanów dlatego warto kupić używane ale nie zjechane i z pewnego żródła i ta PRESTRZEŃ
~muzykant
Minivan 2.0 i 133KM 98kW
myślę że cena do jakości jest nie zła biorąc pod uwagę że niemieckie auto w tej klasie będzie gożej wyposażone a sporo wiecej kasy trzeba za niego dać troche to dziwne
~knysz
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
przy tej jakości cena nie jest zbyt wysoka pewnie przez złą renomę robioną przez użytkowników nieudaczników , bez obrazy ale myślę o takich którzy zajeżdżą każdą brykę
~Tusio
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
wystarczająca. jedynie przy zakupie nowego auta może boleć utrata wartości w pierwszych latach. np nowy kosztuje 240 tys, a taki 7 latek około 38 tys - to duża różnica
~kris
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
samochód kupilem 5 lat temu za 17 tys..oczywiscie zrynku wtórnego (wersja europejska) i mam wszystko. Pełne wyposazenie, 7 os i naped 4x4
~nonu@o2.pl
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Wyposażenie i jakość wykończenia są jak najbardziej warte swojej ceny. Oczywiście pod warunkiem że mamy do czynienia ze zadbanym modelem.