Lista ocen Chrysler Voyager III (99) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 137 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej Machulak
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Kupiłem auto używane bo jest duuużo tańsze od nowego. Za te pieniądze dostałem wszystko to czego potrzebowałem.
~voyager
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
W porownaniu do europejskich aut tej samej klasy - wychodzi lepiej. Mojego kupilem za 24 tys. Jakosc materialow troche slaba.
~wojtekgawron1@wp.pl
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
W Norwegii samochody sa dwa razy drozsze niz u nas. Za rocznik 96 zaplacilem 45000zl. wiec te w Polsce sa naprawde za pol darmo!
~pawo
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
porónajcie sobie do transporterów czy vito,albo dajcie sobie spokój i poszukajcie granda.reszta to cieżarówki a to luksusowe auto
~tomek
Grand Voyager 2.4 150KM 110kW
Nie doceniany samochód.Wbrew obiegowym opiniom naprawdę wart zinteresowania. Jak się dba o samochód, to się długo pojeździ.
~mr.van
Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
W wersji najdroższej denerwują nie pomalowane nawet podkładem metalowe elementy elementy siedzeń widoczne od spodu.
~Roger84
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Jak na samochód, który można już kupić \"do jazdy\" za 4 tysiące, to nie można się czepiać.
~tg- electrotech@o2.pl
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
służę pomocą w razie pytań i wątpliwości złożyłęm takich sześć od ramy po tapicerkę. 664 374 157 pn-pt 8-20
~Hack
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Za pieniądze, które trzeba dać za auto używane naprawdę warto dla dużej rodziny na dłuższe wyjazdy.
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager III
8,1
15,7
~wadim
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Urzywane są dużo tansze od europejskich VANów. Pomimo przeciętnej niezawodności, polecam.