Lista ocen Chrysler Voyager III (99) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 137 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DariuszM
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Ja kupiłem bardzo dobrze, gdybym chciał kupić np. VW sharana w ty roczniku i w takim stanie zapłaciłbym o conajmniej 6 tyś. zł. więcej!!!
~Borys
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
Przy obecnych cenach zakupu to aż śmiesznie tanio wychodzi. Mnie to auto kosztowało 30pare tysiecy cztery lata temu i i tak było bardzo korzystnie.
~użytkownik
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Za niewygórowane pieniążki można ładnym i przestronnym wanem pojeżdzić długie lata jeśli się dba o autko :) jak na tak duży samochód to spalanie \'rozsądne\'
~Robert S.
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Przy zakupie drogie, eksploatacja tania, a funkcjonalność i wygoda ogromna, jeszcze żeby trochę szybsze chciało być, jak na takie spalanie.
~Yanek1
Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
Trudna ocena. Dla mnie bardzo tani. W momencie spłat, miesięczna rata wynosiła 220 USD, przy moich ówczesnych zarobkach 2600 USD miesięcznie.
~ktoś
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Bardzo duża utrata wartości w czasie. Jeżeli kupic to tylko używany 3-5 lat. Generalnie nowy zbyt drogi, używany - cena odpowiednia do tego co nabędziemy.
~PUCHATEK39@POCZTA.ONET.PL
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
przy przebiegu 26000 2 b.poważne naprawy:wymiana przegubu kierownicy,awaria i wymiana pompy sprzęgła! dO TEGO STOSUNKOWO GŁOŚN PRACA SILNIKA POW.100/H
~tomsz-nowicki@wp.pl
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
wielkie auto cena ok i fajny motor z ręczną skrzynką jedziesz 80 i walisz 2 i nikt nie ma szans bo kończysz na 120
~plastek77@freenet.de
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
cena tego auta jest o.K w poröwnaniu do Scharana albo Galaxy to nie mamy o czym gadac i komfort jazdy nie doruwnuja chreyslerowi!

Chrysler Voyager III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~gracjan0@op.pl
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
jakośc to kwestia gustu. wykończenie jest trochę inne w europejskich czy japońskich autach. cena przemawia jednak na korzyść voyagera